Wpis z mikrobloga

@Spolony litości, potem taki mutant Phelps ma 28 medali, w tym 23 złote - czyli więcej niż Polska sumarycznie na 5 ostatnich olimpiadach -typ może ich używać jako podkładek pod kufle z piwem. Ilość bliźniaczych dyscyplin powinna być jakoś zbalansowana, by zachować proporcje w trudności zdobycia i wartości każdego złotego medalu.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Tak po prawdzie, to jak już człowiek się nauczy, to wymaga do prawie zerowej siły, bo w jeździe konnej dąży się do tego, żeby utrzymywać się na grzbiecie za pomocą równowagi i balansu, a nie siły. Ale początkowo owszem, wymaga siły bo człowiek tego balansu musi się nauczyć.
  • Odpowiedz
@nn1upl: to dlatego, ze protestujące na takie głupie tematy juleczki, to w dużej mierze koniary i ich hipokryzja nie pozwala im przejrzeć na oczy, wiec opowiadają, że męczenie koni w Zakopanem jest be, ale ich hobby z konikami to tworzenie pięknej więzi ze zwierzęciem.
  • Odpowiedz
Ta koszykowka 3x3 to dla mnie nieporozumienie. Tak sie gra na podwórku jak pełnego składu sie nie uzbiera, a oni z tego dyscypline olimpijską zrobili.


Amen
  • Odpowiedz
@Quardoz @plackojad a czemu deskorolka się Wam nie podoba? Mam zupełnie inne odczucia i osobiście bardzo mnie to dziwiło, ze w przeszłości nie bylo tej konkurencji, gdy widziałem ze na zimowych snowboard był od zawsze. A sam skateboarding super efektowny i emocjonujący. Jakie są Wasze argumenty przeciw? Jestem bardzo ciekaw.
  • Odpowiedz
@jamnikwbluziezkapturem: Powiem tak: sama jazda, sport na poziomie zaawansowanego amatora nie jest znęcaniem się nad koniem. Sport zawodowy? Bywa. W tej chwili dużo większa wagę przywiązuje się do tego jak konie są traktowane. Ale nie tak dawno temu, chyba w zeszłym roku, wybuchła afera bo okazało się, ze jeden z jeźdźców stosował zakazane elektryczne ostrogi. Jego udało się złapać, został wykluczony z rywalizacji, chyba dożywotnio. Ale ilu złapać się nie
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy ale wyobraź sobie... Z palcem z dwoma placami z ręką otwarta z pięścią jeszcze dodatkowo druga ręka, określoną głębokość no i prędkość włożenia i czy z kucnięcie czy z podskoku wkładasz a możesz rękę kładziesz na stołek i wskakujesz dupkiem... Ciekawe
  • Odpowiedz
@odislaw: połączyłbym większość konkurencji pływackich. W sensie pływacy mają do pokonania różne dystanse różnym stylem (zawodnicy mogą sobie wybrać jaki ale nie mogą go potem powtórzyć albo z góry narzucone dany styl na danym dystansie), później wyniki podliczane w klasyfikacji generalnej i jeden medal za wszystko. Oczywiście rozróżnić przy tym na płcie, indywidualne i drużynowe. O wiele mniej medali za pływanie ale będą o wiele bardziej prestiżowe.
  • Odpowiedz