Wpis z mikrobloga

Czasem nie działa mi ekran, ale dół działa tzn. te przyciski trójkącik kółeczko kwadracik. A czasem cały ekran razem z przyciskami nie działa. A czasem nie działa jak pacnę w punkt, ale działa przesuwanie palcem i przewijanie strony. Czasem odwrotnie, działa punkt, a nie działa przewijanie.
Pomaga zablokowanie i odblokowanie. Tyle że czasem nie działa przycisk blokowania przy blokowaniu. Kiedyś też miałam trudności z przyciskiem przy odblokowywaniu, telefon przestał podświetlać się przy ruchu i przycisk nie działał też i dopiero jak ktoś dzwonił to się podświetlało.
Nieraz z kolei mam problem jak ktoś dzwoni, bo np. leci dźwięk, a nie widać kto dzwoni i nie ma przycisków do odebrania albo odrzucenia.
  • 12
@Ringkobing aktualny smartfon jest moim drugim smartfonem i oba po 2 latach zaczęły źle działać, więc też nie kupię jakiegoś wypasionego z dużą ilością pamięci bo szybciej mi się zepsuje niż tę pamięć zapełnię :p więc chcę jakiś 4 giga ramu i 64 giga pamięci, no w ostateczności 32
Absolutnie koniecznie dual sim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PyraPrzeznaczenia: to jest analogicznie jak z kąkuterem. Jak jest zamulony to przestaje odpowiadać. System łapie zwiechę bo się zamulił więc może nie reagować na dotyk i guziki albo reaguje tylko na część. Spróbuj z ustawieniami fabrycznymi, może pomoże na dłużej. Mi doraźnie pomagało wyłączenie i włączenie telefonu.

Co do siałomi to sam mam, nie narzekam. Na podobnego szajsunga musiałbym wydać więcej pieniążków (czyli mniej pieniążków na czipsy i batony) a pewnie