Wpis z mikrobloga

Z jednej strony jest mi jej szkoda, bo jestem pewien że jako zdrowa kobieta wolałaby normalnego zdrowego mężczyznę, ale wpadła z nim w taką trochę ślepą uliczkę z której nie ma dobrej drogi wyjścia

Z drugiej strony jest mi szkoda jego, bo urodził się z taką chorobą, tego chyba nie trzeba tłumaczyć

A z trzeciej strony jest mi szkoda tych opóźnionych wykopków którzy na podstawie jednego losowego zdjęcia potrafią napisać sto stron
@nammah: To dokładnie tak samo jak ja w wieku 25 lat uciekający przed starymi babami
z rodziny, które chcą mnie pocałować w policzek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczególnie w czasie pandemii, 2021 rok koloryzowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OddajButa123: Chciałam już białorycerzyć i powiedzieć, że może straciła równowagę, albo przynajmniej nie da się być czułym przed kamerą robiąc naste ujęcie, ale obejrzałam i naprawdę wygląda to słabo.
Nawet nie wygląda jak laska będąca z kimś dla hajsu, tylko laska będąca na umowie zlecenie wynajęta jako aktorka do udawania i utrzymywania na nagraniach, że jest jego dziewczyną xD