Wpis z mikrobloga

@Marekexp: Oglądam to i bardziej mnie zastanawia, czemu typ - zapewne - mający tyle hajsu, nie ogarnie sobie chociaż takich zębów.


@bezbekpol: Też się nad tym zastanawiałem oglądając to. Może po prostu na tyle pogodził się ze swoim wyglądem 0/10, że nie ma takiej potrzeby ¯\_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz
@OddajButa123: szkoda mi tego gościa, nie jego wina że urodził się taki.
Mam nadzieję że ma przy tym na tyle poukładane w głowie, że nie angażuje się emocjonalnie w ten "związek" i traktuje tą laskę tak jak ona jego.
  • Odpowiedz
@OddajButa123: XD
aż mi się przypomniała sytuacja z wesela, na której robiłem zdjęcia. Siedzi para i typ woła by im zrobić zdjęcie, on chce ją pocałować do zdjęcia, a ona kiwa głową na 'nie' :DDD Aż mi się żal gościa zrobiło... a na focie minę ma nie tęgą.
  • Odpowiedz
bardziej mnie zastanawia, czemu typ - zapewne - mający tyle hajsu, nie ogarnie sobie chociaż takich zębów.


@bezbekpol: bo jest karłem i żeby cokolwiek zrobić w jego szczęce to musieliby mu #!$%@?ć połowe zębów
  • Odpowiedz
@bezbekpol


@OddajButa123: Nie jestem karłem, ale jestem niska i mam wąską szczękę. Bardzo chciałam mieć proste zęby, ale po wyrywaniu jednej dolnej ósemki, która była pod siódemką i nie miała miejsca na wykorzenienie się, stwierdziłam, że moje krzywe zęby są spoko. Może wyrwę pozostałe trzy jak zaczną boleć i wtedy pomyślę nad aparatem ʕʔ

Niezależnie od milionów na koncie wyrywając stałe zęby musisz swoje przecierpieć
  • Odpowiedz
@ponczek721: Ortodontą nie jestem, ale nie wiem skąd wniosek, że on musi wyrywać ósemki (o ile w ogóle je ma) czy inne stałe zęby (tu w ogóle uciekałbym od takiego ortodonty), by założyć aparat. A nawet jeśli je ma, to prawdopodobnie prędzej czy później i tak będzie musiał je usunąć.

Jeśli chodzi o same wyrywanie ósemek, to też każdy reaguje różnie. Ja wyrwałem wszystkie cztery bez problemu i zero opuchlizny.
  • Odpowiedz