Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie przeraża przy tej pandemii?
Mimo tego, że niemal każdy mógł mieć stycznośc z tym wirusem i widziec na własne oczy jak przez niego umiera, ojciec lub matka, częściej babcia lub dziadek, albo jakaś ciotka lub sąsiad, to są miliony ludzi w samej Polsce, które w tego wirusa nie wierzą. Najczęściej uważają, że jest to grypa i gdyby nie lockdowny to by nikt nie zauważył, że w ogóle jest. Na nic tysiące wypowiedzi specjalistów, którzy życie poświęcili badając wirusy, na nic tysiące opracowań naukowych najlepszych uczelni, liczą się tylko anonimowe filmy z żółtymi napisami na YT, reszta żródeł informacji wg szurów jest zmanipulowana i nieprawdziwa.

Rozkwit totalnej głupoty jest porażający. W poprzednich dekadach szczepionki były uważane jako dobro. Ludzie się powszechnie szczepili, eliminowaliśmy kolejne choroby i ratowane były setki miliony istnień. Teraz przez szurów są uważane za coś gorszego nić arszenik, niektórzy deklarują wręcz, że wolą popełnić samobójstwo niż się zaszczepić. Skutki uboczne szczepionki występujące z częstością 1 do setek tysięcy urastają do rangi pewnych na 100% natomiast poważne powikłania neurologiczne wystęoujące u około 30-50% osób, które przechorowały COVID są kompletnie bagatelizowane.

ja rozumiem, że można krytykować sposób walki z tym wirusem. Być może środki ostrożności wprowadzone były sbyt słabe lub zbyt silne - można o tym dyskutować. Na pewno można krytykowac sposób organizacji tego wszystkiego w Polsce bo to często był festiwal nieporadności i marnotrastwa, ale jak można negować to, że wirus istnieje i jest obiektywnie bardzo groźny, to nie wiem i w głowie mi się to nie mieści, że codziennie mijam dzieisątki jak nie setki osób, które mimo, że są przedstawicielami skrajnej głupoty, to myślą, że to oni są tymi świadomymi i niezmanipulowanymi bo nie wierzą w wirusa.

Teraz jeszcze te ataki na punkty szczepień. Normalnie jak luddyści niszczący maszyny w XIX wieku.

#neuropa #bekazprawakow #koronawirus
Syn_Tracza - Wiecie co mnie przeraża przy tej pandemii? 
Mimo tego, że niemal każdy ...

źródło: comment_1627283432BuJ2cxhQ0L0pgzUT7xvBlS.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Syn_Tracza: Tak się to kończy, gdy ludzie mają za dużo dobrobytu, za dużo wolności i za dużo wolnego czasu. Zamiast się jeden z drugim czegoś dowiedzieć, to woli doszukiwać się spiskow, które mają na celu sprawienie że będzie biedny, podczas gdy po 1. biedy w Europie nie ma, po 2. Jak już nawet ma gorzej od sąsiada, to wynika to z jego lenistwa.

Co proponuje? Przymusowa praca przy szpitalach dla
  • Odpowiedz
Działania rządów na całym świecie, ich absurdalne decyzje powodują, że ludzie nie wierzą w wirusa


@Maffiozzo97: w rządach na całym świecie nie siedzą wirusolodzy i lekarze, tylko politycy, którym w pierwszej kolejności zależy na stoliku. Dlatego każdy z nich boi się podejmować radykalnych decyzji.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza sęk w tym, że obiektywnie wirus nie jest bardzo groźny. Jest groźny dla określonych grup ludzi - starych i z chorobami towarzyszącymi. Mamy zgodę na skończenie tej szopki kapitanie?
  • Odpowiedz
natomiast poważne powikłania neurologiczne wystęoujące u około 30-50% osób, które przechorowały COVID są kompletnie bagatelizowane


@Syn_Tracza: Widzę że mamy tu do czynienia z szurem w wersji covidiańskiej.
  • Odpowiedz