Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie przeraża przy tej pandemii?
Mimo tego, że niemal każdy mógł mieć stycznośc z tym wirusem i widziec na własne oczy jak przez niego umiera, ojciec lub matka, częściej babcia lub dziadek, albo jakaś ciotka lub sąsiad, to są miliony ludzi w samej Polsce, które w tego wirusa nie wierzą. Najczęściej uważają, że jest to grypa i gdyby nie lockdowny to by nikt nie zauważył, że w ogóle jest. Na nic tysiące wypowiedzi specjalistów, którzy życie poświęcili badając wirusy, na nic tysiące opracowań naukowych najlepszych uczelni, liczą się tylko anonimowe filmy z żółtymi napisami na YT, reszta żródeł informacji wg szurów jest zmanipulowana i nieprawdziwa.

Rozkwit totalnej głupoty jest porażający. W poprzednich dekadach szczepionki były uważane jako dobro. Ludzie się powszechnie szczepili, eliminowaliśmy kolejne choroby i ratowane były setki miliony istnień. Teraz przez szurów są uważane za coś gorszego nić arszenik, niektórzy deklarują wręcz, że wolą popełnić samobójstwo niż się zaszczepić. Skutki uboczne szczepionki występujące z częstością 1 do setek tysięcy urastają do rangi pewnych na 100% natomiast poważne powikłania neurologiczne wystęoujące u około 30-50% osób, które przechorowały COVID są kompletnie bagatelizowane.

ja rozumiem, że można krytykować sposób walki z tym wirusem. Być może środki ostrożności wprowadzone były sbyt słabe lub zbyt silne - można o tym dyskutować. Na pewno można krytykowac sposób organizacji tego wszystkiego w Polsce bo to często był festiwal nieporadności i marnotrastwa, ale jak można negować to, że wirus istnieje i jest obiektywnie bardzo groźny, to nie wiem i w głowie mi się to nie mieści, że codziennie mijam dzieisątki jak nie setki osób, które mimo, że są przedstawicielami skrajnej głupoty, to myślą, że to oni są tymi świadomymi i niezmanipulowanymi bo nie wierzą w wirusa.

Teraz jeszcze te ataki na punkty szczepień. Normalnie jak luddyści niszczący maszyny w XIX wieku.

#neuropa #bekazprawakow #koronawirus
Syn_Tracza - Wiecie co mnie przeraża przy tej pandemii? 
Mimo tego, że niemal każdy ...

źródło: comment_1627283432BuJ2cxhQ0L0pgzUT7xvBlS.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po prostu widzimy statystyki smiertelnosci i jak teraz dostep do lekarzy jest ograniczony to kilkaset osob wiecej umiera na inne choroby.


@pi73r: I jaki masz sposób by nie ograniczać tego dostępuy gdy dodatkowe tysiące łóżek jest zajmowanych przez covidowców?
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Od siebie powiem tylko tyle, że jak mówiło się że odkąd jest internet to nie wiedziałem że jest tyle debili na tym świecie to jednak przyszła pandemia i powiedziała do internetu: Potrzymaj mi piwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza:
Nie mam (tzn. trzeba ułatwić dostęp do różnych specjalistów). Po prostu podałem przykład, że ta pandemia to robienie z igły wideł i kolejny sposób, by polaryzować społeczeństwo (chociaż taki szczepionkowym/covidianowym szurom jak Ty to wiele nie trzeba)
  • Odpowiedz
@Maffiozzo97: może właśnie o to chodzi
Rządy dobrze sobie zdają sprawę że ludzie im nie wierzą więc cześć idiotow zdechnie po powikłaniach po covid
Bo na logikę, po co korporacjom mniej ludzi skoro na ludziach zarabiają?

W przyszłości przyszłe pokolenia będą się śmiać z tych zmarłych na covid bo nie chcieli się zaszczepić
Ale spokojnie, w Wielkiej Bolzdze będą im pisać peany jak głupio zmarłym decyzjom idiotow przez których zginęło mnóstwo Polaków w
  • Odpowiedz
wszystko git. Więc twoi bliscy są zaszczepieni, czemu martwisz się za innych, randomowych dla ciebie ludzi? Jesteś bezpieczny przecież

@Barttson:
Jak widzisz szury, przekonane o swojej racji, zaczęły atakować medyków. Jeżeli to wszytsko będzie eskalować tak szybko może być utrudniony dostęp do lekarzy przez takich szurów.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: no to są totalni debile, których trzeba pacyfikować. Nie patrz przez pryzmat jednostek na całą grupę. Akurat w tych grupach zaszczepieni/ nie zaszczepieni, agresywniejsi są zaszczepieni, patrzac totalnie z boku na całą sprawe. Niektórym tak #!$%@?ło, ze chcieliby posegregowac ludzi.
  • Odpowiedz
na własne oczy jak przez niego umiera, ojciec lub matka, częściej babcia lub dziadek, albo jakaś ciotka lub sąsiad


@Syn_Tracza: jezu, jaki debil z wypranym mózgiem. Wirus którego śmiertelność to 0.01%, rzeczywiście, każdy miał styczność z kimś, a trupy zalegały na ulicach.

Zwykła selekcja naturalna, a nie pandemia, panikarzu. Starych 80+ i tak już nie szkoda, swoje się nażyli
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Jakby nie media (i działania rządu) nie wiedziałbym że ten wirus istnieje. Nikt z mojego otoczenia nie był w szpitalu, każdy kto miał gorączkę musiał się ukrywać żeby nie dostać kwarantanny zamiast iść do lekarza jak człowiek. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Bordomir ale ja nie gadam co chcę, to jest podstawa rzetelnego badania, że grupa ma być reprezentatywna. Tutaj nie jest, więc to jest bezużyteczne. To nie jest mój wymysł. To ty sobie wierzysz w co chcesz, a nie w rzetelną naukę.
  • Odpowiedz