Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym się ustosunkować do znaleziska Atak na motocyklistów - Warszawa Moto Street Terror 2021. To ja byłem tym gazownikiem z ronda ONZ. Serdecznie dziękuję za wszystkie wspierające komentarze. Nie mam pretensji o te, które poddają w wątpliwość moją inteligencję czy poczytalność bo to co zrobiłem było beznadziejnie głupie, nigdy tego nie powtórzę i nie zachęcam do naśladownictwa. @Banri: Nie, nie była to zaplanowana akcja. Chciałem nagrać ich przejazd i zgłosić jazdę bez tablic, odkręcanie do odcinki i inne wykroczenia - jak cywilizowany człowiek pokładający nadzieję w organach ścigania. Niestety kiedy zaczęli wyć tuż obok mnie nie wytrzymałem. Widać to na nagraniu że nie czekam na nich z tym gazem tylko wyciągam dopiero gdy zaczynają wyć. Było dokładnie tak jak napisał @konsul543. @tomasz-aleksander-baraniak: Nie, nie zrobiłem tego dla rozgłosu. Wręcz przeciwnie - proszę Was o nie nagłaśnianie tego incydentu. Ludzie tracili pracę za mniejsze wybryki w czasie wolnym. @NaglyAtakGlazurnika: Nie, nie ma zbiórki na nową gaśnicę z gazem, a jeśli będę potrzebował pieniędzy na adwokata to żebranie w Internecie będzie ostatecznością #dej. @marsjanin2012: Swoich nagrań nie będę publikował bo dostarczanie dowodów obciążających samego siebie nie jest dobrym pomysłem. Dostałem porządny oklep ale nie mam żalu do motocyklistów, którzy mnie pobili - takiej reakcji można się było spodziewać. Niestety nie myślałem wtedy o konsekwencjach. Jestem bardzo wdzięczny dwóm panom widocznym na filmie, którzy powstrzymali bijących bo mogło się to dla mnie skończyć na LiveLeak-u. Po wczorajszym dniu wiem już, że to jak walka z wiatrakami. Drogówka ma ich gdzieś albo wręcz robi im eskortę, pomimo że taki spęd mógłby być dla nich mandatowymi żniwami. Nie rozumiem tej polityki. Dla zaspokojenia zachcianki kilkuset motocyklistów cierpieć muszą wszyscy w #warszawa przy trasie ich przejazdu. Zupełnie nie wiem co powiedzieć wszystkim, których oburza głośne zachowanie motocyklistów. Chyba wypadałoby się przeprowadzić do lasu. :-(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60fd58f1a36c0b000a9bab2f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 37
OP: @NaglyAtakGlazurnika: Nigdy. Nie pochwalam takich metod! Co innego zwykły #!$%@?, jakiego wielu ludzi pewnie w sobotę dostało, a co innego zaplanowane działanie ukierunkowane na zrobienie komuś trwałej krzywdy.
@robert5502: Wyślij mi na prywatną wiadomość swojego maila - prześlę jeden z ostatnich kadrów z filmu - moment w którym zaczęli wyć wydechami na przechodniów. Na razie możesz dodać to wyznanie do powiązanych w oryginalnym znalezisku.

Ten komentarz został dodany
OP: @NaglyAtakGlazurnika: Nigdy. Nie pochwalam takich metod! Co innego #!$%@?, jakiego doznało pewnie w sobotę wiele osób, a co innego zaplanowane działanie ukierunkowane na spowodowanie czyjegoś kalectwa.
@robert5502: Wyślij mi na prywatną wiadomość swojego maila - prześlę jeden z ostatnich kadrów z filmu - moment w którym zaczęli wyć wydechami na przechodniów. Na razie możesz dodać to wyznanie do powiązanych w oryginalnym znalezisku.

Ten komentarz został dodany przez osobę
OP: @kozaqwawa: Nie noszę go codziennie, tylko czasami. Na przykład na ewentualność "piesek nie gryzie, tylko chce się pobawić". Tym razem wziąłem na wypadek gdyby któryś z motocyklistów miał pretensje że go nagrywam, albo wywiązałaby się awantura i trzeba było wspomóc jedną ze stron.
@lukaszzz: Miałem dwa telefony, jeden w ręce, drugi na statywie. Chciałem jednym nagrywać twarze, a na drugim żeby nagrywały się tablice rejestracyjne. Zwróć łaskawie uwagę,
OP: Ponawiam prośbę o dodanie tego zwierzenia do powiązanych w znalezisku z jakimś sensownym tekstem odnośnika, tym razem zwracam się z tym do @noctem_corvus. Niestety różne portaliki podchwyciły temat i powielają wiele bzdur. Niedługo będą pisali że dziewczęta rzucały motocyklistom kwiaty pod koła, a ja miałem na sobie pas szahida. Dziękuję za troskę, siniaki goją się dobrze. Jeśli ktoś chce pomóc przy odzyskaniu plecaka, który mi ukradziono podczas tego incydentu
Jorq: Motocykliści w większości to chamy, mówię to na podstawie tego co dzieje się na remontowanym odcinku drogi DW941 na terenie miasta Wisła (w innych miejscach jest podobnie),korki, korki i korki, na palcach jednej ręki można policzyć motocyklistów którzy szanują innych kierowców i stoją jak inni kierowcy w korku, większość jedzie na chama i do przodu. Byłem uczestnikiem takiej oto sytuacji, sobota po godz. 19, stoję na czerwonym świetle podjeżdża jeden
Waldek: Z cała pewnością Policja powinna była cię odstawić do zakładu dla psychicznie chorych na Sobieskiego. Ktoś noszący przy sobie gaśnice z gazem i atakujący ludzi tylko dlatego ze jemu nie odpowiada ze jeżdżą na motocyklach powinien długo nie wyjść z zakładu. W normalnym kraju byś był teraz zamkniety. Niestety nie u nas.
Od karania osób nie przestrzegających prawa (zbyt głośne wydechy) jest policja a nie lincze uliczne kretynow z gazem.
@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze najbardziej mnie ciekawi po co to zrobiłeś? Frustracja? Bo prawie każdy młody chłopak chciałby mieć o2o, ale mamusia nie pozwala? Cipy więc nie kupią. Myślę dalej, co Ci przyszło do tego pustego, tępego łba? Jeśli to piszesz to trochę wstyd mi za kolegów którzy potraktowali Cie bardzo łagodnie. Jeśli Twoje działania doprowadziłby by do uszkodzenia mojego motocykla, tak jak na tym filmiku, mojej własności prywatnej, nie tylko #!$%@?ł bym