Wpis z mikrobloga

@Yokoetneivvis: BUAHAHA Witam w klubie, ja właśnie znów zacząłem i idę w maga xD i wiem, że za dwa tygodnie będę tego żałować po #!$%@? xD
Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tyle, że granie w tego moda jest niesamowicie przyjemne do momentu zaczęcia robienia tych wszystkich lokacji które on dodaje, czyli dolina cienia, jakieś koszmary kruka, pustynie adanosa, lasy assasynów, czy inni zaginieni bracia. Gdyby nie te #!$%@? lokacje to modzik
@BarszczSosnowskiego: ale tam gdzie poległem ostatnio, czyli właśnie na zaginionym bracie były szkielety po 20k hp chyba a grałem na poziomie Gothic z hp potworów 100% czyli normalnie. Wg. mnie te szkielety po tyle hp to jest przesada i to właśnie powoduje że ten mod ssie, bo to jest lekka przesada, #!$%@?ć kilkadziesiąt lokacji, #!$%@?ć w tych lokacjach full szkieletów tylko po to żeby się pochwalić jaki to ten mod nie
@Yokoetneivvis:

No a tak na serio to returning jest dla milosnikow mmo i maxowania postac


Dla tego mi się właśnie podoba do pewnego momentu gdzie nie ma tych szkieletów na każdym kroku, a nawet mimo tego że właśnie maxowałem postać, miałem tak #!$%@? statystyki na postaci 2H i endgameowy ekwipunek (grałem rok temu jeszcze na wersji AB), gdzie szkieletom zadawałem gdzieś 1,5 do 2k hp na cios, ale niestety bicie takiego