Wpis z mikrobloga

  • 33
Nigdy nie sądziłem, że #piwowlublinie zostanie nazwane złotem spermiarstwa czy jakimś innym białorycerzeniem xD Oczywiście najwięcej do powiedzenia mają osoby, które zapewne nie miały styczności z jakimkolwiek piwem w większym gronie.
Cóż zawsze myślałem, że organizujemy takie wspólne wyjścia, ogniska, namioty czy pożegnania jak ktoś wyjeżdża tylko i wyłącznie dlatego, że lubimy z sobą spędzać czas a nawet ludzie z "zewnątrz" chętnie się do nas dołączają. Ale cóż.
Fako - Nigdy nie sądziłem, że #piwowlublinie zostanie nazwane złotem spermiarstwa czy...

źródło: comment_16272302576ddCt7nGX2EtuX45PX8r9U.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fako: Właśnie przez to co napisałeś powyżej trzeba mieć wywalone na tego typu komentarze. Lubelskie wykoppiwo to jedna z fajniejszych rzeczy, które mnie w życiu spotkała, a mająca swój początek w internetach
Jak mawiał klasyk: "J---ć tych co za plecami sieją ferment."
Głowa do góry i do zobaczenia wkrótce! (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Fako: Ja jebię, jestem biało...rycerką? @whaith zaskoczę Cię, ale tam też było sporo dziewczyn i impreza całkiem się udała, a to że zawsze znajdzie się przegryw, któremu będzie d--a piekła z zazdrości, no to już trudno. Wyjdź z tej piwnicy do ludzi, a nie p-----l, że buuuu różowa miała urodziny i jej olaboga składali życzenia, a typowemu przegrywkowi nikt nie złoży.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Fako: szkoda strzelić ryja na takich, #piwowlublinie obserwuje prawie 300 osób, organizowane jest dość regularnie, Ty jesteś najbardziej pozytywnie p----------a osoba jaką znam i zawsze coś odwalisz xD tym razem, bardzo na propsie, były urodziny tej różowej. typ biadoli, a nawet nie sprawdzi, że zawsze większość jest niebieskich na takich spotkaniach
  • Odpowiedz
@dupajasio69: Na Wykopie większość to niebiescy, bo jednak Wykop ma łatkę wylęgarni inceli, więc sporo ludzi i tak się zniechęca. Imo niewarto, bo jednak są tu normalni ludzie, z którym chce się wypić piwka na mieście
  • Odpowiedz
@Fako: @GrubyKapitan: @ririsu12: @dupajasio69: @Antybristler: @Laggger97 Dobra, to słuchajcie. We wrześniu robimy moje, ja wrzucę wpis na anonimowe i będę oczekiwał siurów oraz wykopków spragnionych ruchania na pw (ewentualnie na piwie w 16 osób #pdk ), to chyba będziemy wszyscy kwita. Bo lepiej przecież wysrać się na portalu ze śmiesznymi obrazkami, że zorganizowanie przyjęcia nieznajomej osobie podchodzi pod solidne
  • Odpowiedz
@GrubyKapitan: Nom, najlepsze jest to, że... Wykopki na te wykoppiwa przyprowadzają swoje drugie połówki, mało tego, przecież ja i Antybristler jesteśmy parą z kilkuletnim stażem i to taką, że burzymy światopogląd przegrywom xDDDD
@Rave_77: Ej to wiesz co, może ja w listopadzie zrobię swoje wykopurodziny, żeby nakręcić inbę na tagu przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
Btw. w sumie to traktowałem zorganizowanie tego jak zrobienie czegoś dobrego dla innej osoby przy okazji spotkania się. Jakby ktoś zajrzał na tag to ogarnął, że często jest tak, że nie ma się z kimś wyjść i pogadać a tu zazwyczaj ktoś się znajdzie :)
  • Odpowiedz