Wpis z mikrobloga

  • 33
Nigdy nie sądziłem, że #piwowlublinie zostanie nazwane złotem spermiarstwa czy jakimś innym białorycerzeniem xD Oczywiście najwięcej do powiedzenia mają osoby, które zapewne nie miały styczności z jakimkolwiek piwem w większym gronie.
Cóż zawsze myślałem, że organizujemy takie wspólne wyjścia, ogniska, namioty czy pożegnania jak ktoś wyjeżdża tylko i wyłącznie dlatego, że lubimy z sobą spędzać czas a nawet ludzie z "zewnątrz" chętnie się do nas dołączają. Ale cóż.
Fako - Nigdy nie sądziłem, że #piwowlublinie zostanie nazwane złotem spermiarstwa czy...

źródło: comment_16272302576ddCt7nGX2EtuX45PX8r9U.jpg

Pobierz
  • 37
@Fako: Ja jebię, jestem biało...rycerką? @whaith zaskoczę Cię, ale tam też było sporo dziewczyn i impreza całkiem się udała, a to że zawsze znajdzie się przegryw, któremu będzie dupa piekła z zazdrości, no to już trudno. Wyjdź z tej piwnicy do ludzi, a nie #!$%@?, że buuuu różowa miała urodziny i jej olaboga składali życzenia, a typowemu przegrywkowi nikt nie złoży.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Fako: szkoda strzelić ryja na takich, #piwowlublinie obserwuje prawie 300 osób, organizowane jest dość regularnie, Ty jesteś najbardziej pozytywnie #!$%@?ęta osoba jaką znam i zawsze coś odwalisz xD tym razem, bardzo na propsie, były urodziny tej różowej. typ biadoli, a nawet nie sprawdzi, że zawsze większość jest niebieskich na takich spotkaniach
@Fako: @GrubyKapitan: @ririsu12: @dupajasio69: @Antybristler: @Laggger97 Dobra, to słuchajcie. We wrześniu robimy moje, ja wrzucę wpis na anonimowe i będę oczekiwał siurów oraz wykopków spragnionych ruchania na pw (ewentualnie na piwie w 16 osób #pdk ), to chyba będziemy wszyscy kwita. Bo lepiej przecież wysrać się na portalu ze śmiesznymi obrazkami, że zorganizowanie przyjęcia nieznajomej osobie podchodzi pod solidne spermiarstwo i cucków, taki prosty i miły gest.
@GrubyKapitan: Nom, najlepsze jest to, że... Wykopki na te wykoppiwa przyprowadzają swoje drugie połówki, mało tego, przecież ja i Antybristler jesteśmy parą z kilkuletnim stażem i to taką, że burzymy światopogląd przegrywom xDDDD
@Rave_77: Ej to wiesz co, może ja w listopadzie zrobię swoje wykopurodziny, żeby nakręcić inbę na tagu przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)