Wpis z mikrobloga

Z gier nie ma pieniędzy, jak często to można było usłyszeć od rodziców. Odwróćmy temat, ile najwięcej zarobiliście przez/dzięki graniu? Pod temat podpinamy wszystko, sprzedaż przedmiotów/kont/wygrana w zawodach/etc

Pochwalcie się liczbami, ja zacznę

Około 1500-2000zł za handel TC w Tibii i handel diamentami w nieistniejącym już PokeOTS'ie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy #gry #pcmasterrace #finanse #gaming #komputery #pytanie
Pobierz V.....m - Z gier nie ma pieniędzy, jak często to można było usłyszeć od rodziców. Odw...
źródło: comment_16272280443gSLsf3WNYrVPLmfQonmyN.jpg
  • 43
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Victim: @Victim: Wydaje mi się że na wymianach przedmiotów z csgo gdy było to modne zarobiłem około 150zł. Wrzuciłem doładowanie za 20zł i tak hardcore tradowałem każdy itemek żeby zwiększyć wartość aż dobrnąłem do AWP za ponad stówę. Do tego różne skrzynki i jakoś szło.
EDIT: dorzuciłem trochę zawartości do komentarza, ale wykop nie pozwala edytować więc wrzucam jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz XNiemcu - @Victim: @Victim: Wydaje mi się że na wymianach przedmiotów z csgo gdy było...
źródło: comment_1627230764KC1y7h5XcKYusFLbY8Wnz8.jpg
@Victim: Mam skrzynki w csie warte jakoś ze 3-4k i żadnej z nich nie kupiłem, wszystkie z jakiś bardzo starych dropów łącznie z Bravo (sprzedawałem je po 0,05$ jak się zaczęło i zostawiłem sobie jedną, teraz warta jest 140 zł ( ͡ ͜ʖ ͡)) i dwoma z Dreamhacka 2014 które są same warte z 1,5k.