Wpis z mikrobloga

#newworld
Jakie są wasze opinie? Zastanawiam się nad kupnem na premiere ale wciąż nie jestem przekonany. Trochę pooglądałem, wygląda spoko, ale wole usłyszeć co ma do powiedzenia gracz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@DoubleWu:
Ja mam mieszane uczucia. Widziałem dzisiaj trafna moim zdaniem opinie na reddit, że ta gra miałaby więcej sensu gdyby była skupiona w całości na pvp. PVE jest na ten moment kiepskie - niekończące bieganie w te same miejsca, nieistniejąca fabuła, momentami słabe sygnalizowanie poziomu trudności (patrz zlecenia na potwory 20lvl wyższe od gracza).

Jeszcze osobiście nie podoba mi się mała różnorodność skilli. I nie chodzi mi o to że mam
@DoubleWu: Warto kupić jak najbardziej, top 1 mmo na ten moment.
Błędy naprawiają z dnia na dzień więc patrzą na opinie ludzi.
Dodatkowo to dopiero beta nie pokazali jeszcze za wiele bo za pewne chcą zaskoczyć ludzi.
Gra warta swojej ceny jak najbardziej dodając jeszcze że mają ciekawe plany na przyszłość.
WoW umarł i sie stoczył na dno bo blizzarda główka boli ale myśle że to bedzie w drugą strone.
@DoubleWu: polecam kupić gre na steamie teraz i troche pograć, a jak się nie spodoba to oddać. Dużo opinii, które przeczytałem są z dupy i to i pozytywnych i negatywnych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@S3QUEL:

Dodatkowo to dopiero beta nie pokazali jeszcze za wiele bo za pewne chcą zaskoczyć ludzi.


Ziomek, premiera jest za miesiąc. Gra w momencie premiery będzie z grubsza tak wyglądać. Nikt Ci w tak krótkim czasie nie dołoży masy contentu lub nie przeprojektuje jakichś kluczowych elementów.
Naprawią błędy, popracują nad balansem ale na większe zmiany i nowości poczekamy przynajmniej parę miesięcy.
@vateras131: Tak, bo ukrycie mechanik niektórych i itemów to ciężke jest xD
Skąd wiesz że aktualna wersja gry to nie jest np 50% contentu a więcej nie pokazują bo testują obciążenie serwerów?
BTW W miesąc mając budżet taki jaki ma Amazon to można by taką gre zrobić 3 razy
@DoubleWu: ogólnie gra jest takim małym diamentem który wymaga doszlifowania itak naprawdę pewnie za rok się okaże czy było warto kupić bo mmorpg ciężko oceniać w dniu premiery bo te gry ciagle się rozwijają i nawet jeśli teraz konus się nie podoba to za rok może się rozwinąć tak ze jednak się spodoba ale uważam ze zasługuje na danie jej szansy :) Jedyne co mnie martwi to trochę fakt ze devsi