Wpis z mikrobloga

@derton778: o kurla zdecydowanie na plus, ale taka diametralna zmiana. Wcześniej depresja, brak ochoty do życia, problemy ze wstaniem z łóżka, problemy ze skupieniem, ciagle zmęczenie. Po zmianie diety, ćwiczeniach, schudnięciu sporo kg i terapii, myśle ze również istotna sprawa, zupełnie inny człowiek. Chęć do życia wróciła, od 4-5 lat nie byłem tak radosny i tak gadatliwy, może sobie wkręcam, ale nawet jeśli to nic, ale myśle ze znalezienie celu i
Mocna dieta i 5 treningów tygodniowo od dwóch tygodni here. Wcześniej miałem styczność że sportem, ale kilka lat stagnacji, rozwijania firmy i braku czasu na sport dały się we znaki. Skutecznie pomaga na depresyjne myśli i flegmatyzm
@derton778: zajęło mi 11 miesięcy dokładnie, od momentu w którym chciałem skoczyć pod pociąg, do momentu w którym cieszę się życiem i jestem szczęśliwy. W tym czasie -50kg, dużo zmian w życiu. Ja akurat chodzę na terapie poznawczo-behawioralną, jakiś czas antydepresanty też brałem
@derton778: Ja obecnie prawie nic nie robię poza siłką i chodzeniem do pracy i jestem cały happy xD A od rozpadu związku miałem spore problemy z poczuciem własnej wartości, poprawiło się sporo.