Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bigger: no w sumie ze sprzedażą to jednak trochę łatwiej, zadzwoniłem na ogłoszenie dodane o 8:30 (nie odświeżone, tylko nowe), była chyba 10:30. O 11 kobieta oddzwoniła, że na 11:30 już ktoś umówiony, a o 12:15 jak drugi raz zadzwoniłem to sprzedane.
No ale to świeże ogłoszenie, z dobrą ceną i od osoby prywatnej. Trzeba łapać takie w kwadrans, bo te które wiszą tydzień to beznadziejne egzemplarze, albo handlarze z tragicznymi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@padobar: mi się udało pod Wągrowcem wyczaic na OtoMoto. Co prawda jak zadzwoniłem to był już "zaklepany", ale zadzwoniłem zgodnie z sugestią babki za kilka dni i cyk, zakup odbyty ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo tamten ziomek zrezygnował
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SynuZMagazynu: benzyna mnie interesuje, dużo krótkich odcinków będzie
@Powuyo: 5-30k xD
Wstępnie była górna granica, ale nie mam czasu się tematem dogłębnie zająć więc zszedłem na piździki w dolnej granicy bo jak wtopię to nie będzie żal
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@padobar: mam mercedesa w203 2003 rok chyba.
W dieslu, klima chłodzi jak zła.
Dziurawy jest tylko tłumik końcowy i rdza na rancie drzwi zaczęła wychodzic.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@padobar: btw. Też szukałem niedawno auta do 30k no i to jest dramat faktycznie. Jeżeli coś jest dobrze utrzymane to samochód ma 15 lat. A jak jest w miarę świeży to już na ogłoszeniu widać, że coś jest nie tak z autem.

W końcu kupiłem rozbitka, dałem do blacharza i samochód ostatecznie mnie wyszedł 10k mniej niż podobne auto na ogłoszeniach.