Wpis z mikrobloga

  • 102
Wracam z wakacji z europejskiego miasta, mamy się z hotelu wymeldować o 13.00, a #rozowypasek o 10.00 poszedł do recepcji po miskę, mopa i odkurzacz i sprząta pokój xD rozumiem ogarnąć syf z wierzchu ale ona myje podłogi (w pokoju i w kiblu), myje okna, kibel i prysznic XDDDDD czy ja jestem chory czy ona?

#wakacje #logikarozowychpaskow
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@Goronco: Zyje z taka juz jakis czas. Ona sprzata to bo ma jakis swoj "powod" we lbie. Czesto te "powody" sa i beda wazniejsze niz caly swiat. Niz Ty nawet. Uniesc to musisz jesli warto.
  • Odpowiedz
@Goronco: mam to samo xD trochę udało się z czasem naprostować, ale ogólnie to kek. No i fajnie jak ktoś dba o dom, bo ja jestem z natury syfiarzem.

Najgorzej jak mamy jechać do kina/na imprezę/na lotnisko, już jesteśmy spóźnieni a ta się łapie za odkurzacz "żeby było czysto jak wrócimy".
  • Odpowiedz
"żeby było czysto jak wrócimy".


@Stolbilardowy: ostatnio wróciłem po dwóch tygodniach do domu. Syf k---a większy niż jak jestem na co dzień. Nie ma sensu odkurzać przed wyjściem bo i tak się nazbiera. Ale babie nie wytłumaczysz. Moja była źle spała jeżeli w zlewie były zostawione naczynia (_ )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Goronco: miałem całkowicie odwrotnie, o 11 trzeba się wymeldować a ona o 10:40 łaskawie z łóżka wstaje wielce obrażona, że mówię jej że zaraz musimy się wymeldować. Jakieś papierki, syfy na szafce nocnej, nawet nie ruszy żeby do śmietnika wrzucić. Jeszcze najlepiej zamówić pizze i jeść na białej pościeli oczywiście brudząc wszystko dookoła. Już bym wolał taką co sprząta.
  • Odpowiedz
@Goronco: wy k---a nigdy w hotelu nie byliście? Przecież właśnie za to między innymi płacisz za nocleg, żeby posprzątali w trakcie Twojego pobytu i po nim. Rozumiem ogarnąć z grubsza żeby nie robić cebuli i wstydu, ale mycie podłóg? wariactwo
  • Odpowiedz