Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 34
488 150 + 35 + 41 = 488 226

1. Rozruszanie MTB i łatanie kwadratów w środku las, koło Starej Rzeki

2. Maraton MTB w Pelplinie.
Mój drugi start w takiej zabawie. Rok temu spróbowałem po raz pierwszy w Debrznie, ale techniczna trasa, po opadach deszczu okazała się ponad moje możliwości i wycofałem się przed skończeniem pełnego dystansu.
Wyciągnąłem wnioski, przemeblowałem sprzęt, casualowe i wąskie Smart Samy zastąpiłem szerszymi gumami od Maxxisa. Trasa w Pelplinie świetnie mi siadła – szybsza, mniej techniczna, w sam raz dla żółtodzioba jak ja. Do zrobienia 2x 17km po piaskach, siglach, trawersach i szutrostradach. Udało mi się dobrze rozłożyć siły na te dwa kółka i zachować rezerwę na szybki finisz, 5km przed metą dałem full gaz i mogłem łyknąć kilku zawodników (sam będąc wyprzedzonym o błysk szprychy przez gościa co twardo trzymał moje koło do samego końca ). Końcowy wynik taki jak się spodziewałem – dolna ćwiartka w swojej kategorii wiekowej, ale niczego więcej się nie spodziewałem.
Fajna zabawa, chce jeszcze 2-3 razy wystartować w tym sezonie. Muszę mocno poćwiczyć wchodzenie w zakręty na prędkości, bo w technice mam największe deficyty.

#rowerowyrownik #rower #mtb

Skrypt | Statystyki
  • 2