Wpis z mikrobloga

Wiecie co, mam #!$%@? tego dość. Wyciągam koszulkę z szafki. Jest niby wyprana i wyprasowana i ładnie złożona. Tylko co z tego, jak jest pokryta białymi włosami kocimi. Wyprowadzam się z tego syfu i wynajmę i nie będę miał zwierząt, ale zastanawiam się, jak inni żyją ze zwierzętami w mieszkaniu.

Jak nie kłaki, to zrzucanie rzeczy (przy czym kto zrzucił np. matce już kilka razy coś cięższego z polki nad łóżkiem na głowę), drapanie i ogolne niszczenie, kuwety, załatwianie się gdzie popadnie (tak, nawet mimo tego, że mają 2 czyste kuwety, to wolą poza).

Naprawdę ja będę miał zwierzęta tylko jakbym sie wyprowadził z miasta i trzymał w jakiejs oborze czy zagrodzie, bo wtedy jesteś odseparowany od takich problemów i macie oboje spokój, a jak potrzebujesz kontaktu, to możesz do nich przyjść.

Tak wiem, że są takie rolki lepiące do kudłów, ale to jest mało skuteczne i bardzo czasochłonne. Jedyne rozwiązanie jakie widzę, to nie wiem, jakiś oczyszczacz powietrza.
#przegryw #zwierzeta #zwierzaczki #koty
  • 7
  • Odpowiedz
@blargotron: Ja mam kota i psa, a ciuchów i bez tego nie układam na ciemniejsze mam tą rolkę czasem myk myk na od*ierdol, a z jaśniejszych ręką strącić. Ugułem mam wywalone na to, da się żyć. A plecak oezu cały w sierści.
  • Odpowiedz
@chipster: No ludzie nie czują żadnego zapachu z którym obcują dłużej. Tak samo np. moją matka paliła i nie wiedziałem, że #!$%@? ode mnie fajkami, dopóki w mojej pierwszej pracy kierownik mnie nie poprosił na rozmowę i pytał czy palę i że czuć ode mnie i ludzie się skarżą. Czułem się jak śmieć wyedy. Od tego momentu zacząłem zamykać rzeczy w domu hermetycznie w worki foliowe, w końcu udało się
  • Odpowiedz
@blargotron: koty akurat są różne, moje bardzo rzadko coś zrzucają, a jak już to jakiś szeleszczący papier. Załatwiają się tylko do kuwety, jak kot robi poza nią to czas się wybrać do weta, bo koty mają naturalny odruch zakopywania. Kłaki są chyba tą najbardziej uciążliwą rzeczą, tutaj można tylko codziennie odkurzać + chować ciuchy do szafki. Ale też nie wszystkie materiały tak obłażą sierścią, a zazwyczaj zwykła rolka wystarcza ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz