Wpis z mikrobloga

Piękny jest ten wpis Koroluka, szczególne jego wstęp, prawactwo wrzuca go do teraz nie mając świadomości, że tak na prawdę dokonują samozaorania i potwierdzają wszystko co Koroluk napisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Koledzy z #4konserwy nie dochodzą do swoich poglądów poprzez analizę argumentów, oni najpierw myślą, że kazirodztwo jest obrzydliwe i musi być zakazane, a dopiero później próbują wymyślić jakieś argumenty za tą tezą (albo i nie próbują, pozdrawiam @crest ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), z resztą takie coś ma nawet swoją nazwę - "osłupienie moralne", bardzo dobrze tłumaczy to cytat z książki "Tabula rasa" Pinkera, który zostawiam w komentarzu.

#neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi
N.....s - Piękny jest ten wpis Koroluka, szczególne jego wstęp, prawactwo wrzuca go d...

źródło: comment_1627034220seLLvRvWOlKXwfLKpO7o2R.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
Typy się kłócą z ludźmi że to akceptowalne jak ruchasz swoją siostrę albo brata xdd dlatego nikt normalny na was nie będzie głosował bo odpalacie się za bardzo w lewo jak narodowcy w prawo
  • Odpowiedz
Koledzy z #4konserwy nie dochodzą do swoich poglądów poprzez analizę argumentów, oni najpierw myślą, że kazirodztwo jest obrzydliwe i musi być zakazane, a dopiero później próbują wymyślić jakieś argumenty za tą tezą (albo i nie próbują, pozdrawiam @crest ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), z resztą takie coś ma nawet swoją nazwę - "osłupienie moralne", bardzo dobrze tłumaczy to cytat z książki "Tabula rasa" Pinkera, który zostawiam w komentarzu.
  • Odpowiedz
akbyś czytał publikację Haidta na którą powołuje się Pinker to byś wiedział że "osłupienie moralne" nie tyczy tylko osób o konserwatywnych poglądach, ale lewaczków również i ogólnie wszystkich ludzi, pomijając może ekstremalne przypadki psychopatów.


@Intellectually_superior: Nie sądzę inaczej, nawet widziałem lewaków kłócących się z Korolukiem ten wpis.

z których karolak wział sobie tylko te wyglądające "najbardziej medialnie", że tak to ujmę, wygodnie pomijając hardkorowe tematy typu nekrofilia czy kanibalizm - neuropkom
  • Odpowiedz
Nie sądzę inaczej, nawet widziałem lewaków kłócących się z Korolukiem ten wpis.


Jeszcze dodam - nie sądzę inaczej, ale we wpisie skupiłem się na konserwach, bo to oni przywołują ten wpis próbując ośmieszyć Koroluka.
  • Odpowiedz