Wpis z mikrobloga

Mirki korzysta ktoś z #appleone w pakiecie rodzinnym? Chodzi o to że chcielibyśmy przejść na Apple Music a aktualnie korzystamy ze Spotify w pakiecie rodzinnym w 4 osoby. I teraz tak: każdy ma wykupiony jakiś pakiet iCloud a w Apple one jest 200gb (czyli załóżmy po 50gb), co się dzieje z tym za który każdy płaci oddzielnie? Druga rzecz jeśli jestem „hostem” (xd) który wszystko organizuje to wszystkie zakupy dokonane na ich urządzeniach w AppStore są pobierane z mojej karty? Czy da się to sensownie oddzielić? #apple #iphone
  • 6
  • Odpowiedz
@Haslo123: używam ale tylko z różowym więc nie do końca sprawdzałem to, co jest potrzebne Tobie. Jeżeli chodzi o zakupy to masz funkcje i ustawienia "Udostępniania zakupów" i tam możesz zmienić konto, które ma być obciążane plus inne. Druga sprawa, że jest też "Poproś o zakup". Najlepiej zadzwoń na infolinię Apple i zapytaj. Pakiet iCloud 200 GB jest w całości wspólny i nie widzę możliwości zdefiniowania, żeby każdy miał po X
kapitan_plutonowy - @Haslo123: używam ale tylko z różowym więc nie do końca sprawdzał...

źródło: comment_1627030710QtBy7nfRoid3Kau5TyEL0m.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz