Wpis z mikrobloga

Zbieramy aktualnie słomę na chyba najgłupiej podzielonym polu ever xD granice działki to te czerwone linie, ta odnoga po lewej również, były tam 3 baloty xD właściciel mówił, że próbował się dogadać z właścicielem tego zielonego kawałka, żeby wziąć geodetę i podzielić to jakoś sensownie, to stwierdził, że nie bo jeszcze czasem go oszuka i co wtedy xD ten przejazd na dole ma 3 metry szerokości, no nie mogę się przestać śmiać xD
#rolnictwo
marcinkox3 - Zbieramy aktualnie słomę na chyba najgłupiej podzielonym polu ever xD gr...

źródło: comment_16269762890MBw7GfQ5EFdDnC1rXRItQ.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcinkox3: to i tak masz do kątów prostych, ja mam w jednym miejscu taka sytuacje ze mi trójkąty wychodzą i klinów od z-------a jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nic sie nie da zrobic zanim dziadkersy nie poumierają, bo od młodych sie to wszystko skupi.
  • Odpowiedz
@marcinkox3 małopolska, ogromne rozdrobnienie tu jest, chociaz i tak juz udało mi sie troche pozbierac do kupy bo mam 2 "spore" kwałki 23ha i 18ha, ale jak wypełniam dopłaty XD to na 23ha są 34 działki XDDDD dobrze ze to z automatu sie wypełnia, bo jak były papierowe wnioski to tydzien czasu to kresliłem na tych z-------h mapach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@marcinkox3: Cześć. Korzystając z okazji pozwolimy polecić sobie nawóz azotowy z mikroelementami i kwasami humusowymi przeznaczony do stosowania na resztki pożniwne: klik oraz preparat mikrobiologiczny w celu przyspieszania rozkładu resztek pożniwnych i słomy: klik
  • Odpowiedz
@marcinkox3: Tak. Nasze produkty z roku na rok sprzedają się co raz lepiej, w tym jest bardzo duży odsetek klientów, którzy są naszymi stałymi klientami. Nie ma co ukrywać, rolnictwo to biznes jak każdy inny. Gdyby ludzie mieli dokładać do interesu kupując nasze produkty, to nie sprzedawałyby się. Przykładowo dla naszego flagowego produktu jakim jest nanogro aqua inwestując ok. 72 zł / ha przyrost zysku z ha może wzrosnąć od
  • Odpowiedz