Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam takie małe pytanie, choć ważne - na c*uj ja się urodziłem? Mężczyna powinien być silny, odważny i pewny siebie. Od tysięcy lat różowe takich preferowały w swoich wyborach. Ta ewolucja chyba nie działa tak jak należy. Ja się urodziłem słaby fizycznie i nieśmiały. Po cholerę dalej się rodzą takie nieudane jednostki? Przecież według teorii Darwina takie osoby już dawno powinny przestać przekazywać swoje geny. Mam nadzieję, że przejdzie ta ustawa i będą mogły się rozmnażać jedynie chady. Wtedy nie będzie jednostek gorszej jakości i przegrywów i cierpienie się skończy.

#psychologia #teoriaewolucji #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f97bf32eb63b000a8e6529
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
Koleszka: OPie uspokój się. Odstaw wykop. Weź się rozejrzyj wokół i zobacz jakich ludzi widzisz? Większość to przeciętniacy. Tak było jest i będzie. Mało który facet ma te cechy które wymieniłeś, a nawet one nie koniecznie wystarczą aby być dobrym partnerem dla kobiety albo tatą dla swoich dzieci. Podałeś po prostu tezę którą sam się katujesz bo według tej tezy jesteś niewiele wart. Nie możesz wyluzować? Sam siebie teraz biczujesz. Daj
CharyzmatycznaTowarzyszka: Co to znaczy słaby fizycznie? Siłę, wygląd można poprawić poprzez ćwiczenia. Są limity, ale da się sporo poprawić i być na spoko poziomie. Przyjmujesz leki powodujące otyłość? Masz astmę lub inną chorobę? Nawet jeśli to najczęściej da się ćwiczyć, tylko że początkowo jest trudniej. Później z górki i wiem co mówię.

Mężczyzna poniżej 180 cm nie istnieje? Typie, to jest mem internetowy.

Nieśmiałość? Nieśmiałość nie jest cechą charakteru, a stanem