Wpis z mikrobloga

już nie taka młoda laska chce wyjść na weekend się pobawić do klubu z sąsiadką swojego "partnera" której mąż to idealny kompan do wódeczki, dobrze, że jak mówi "weź mi kaetoooo kebaaaaba" to nie puścił pawia, widać żenuę Grażyny na twarzy a sąsiadka celnie, że mu wóda przy keto nie przeszkadzała, zegar na ścianie pokazuje po pierwszej w nocy a to oczywiście najlepszy czas aby przyjąć kebsa i tak to od kilku lat jest maskowane w montażu i zdziwienie, że waga zawodnika idzie słabo w dół

#mocnyvlogshoty #alkoholizm #mocnyvlog
astri - już nie taka młoda laska chce wyjść na weekend się pobawić do klubu z sąsiadk...
  • 18
@Hellvis: to wiem dlatego on sobie taką dietę ubzdurał bo może chlać ile chce ale czy nie uważasz, że ta wódka i tam na wgląd na jego stan zdrowia, nie mógł sobie tego odpuścić? dla mnie nie mógł bo lubi pić, wystarczy na off roady popatrzeć ile tam się wódy przeleje
@Adam_Hilter tak mniej więcej wychodzi. Jak bardzo się chce to można ;)
Generalnie na keto mocne alkohole są dozwolone, bo zazwyczaj nie mają węgli ale keto magią nie jest, żeby schudnąć potrzebny jest deficyt kaloryczny o który raczej ciężko jak wlewasz w siebie litr wódy w jeden wieczór, zagryzając to golonką i kebabem :)
Pomijam już zupełnie kwestie zdrowotne
@Adam_Hilter: Wkleję to co napisałem kiedyś:

" Alkohol to nie węglowodany!
Alkohol powstaje z fermentacji cukru, ale końcowym wynikiem destylacji jest alkohol etylowy - płyn o zerowej zawartości węglowodanów.
Dla tych, którzy uparcie utożsamiają alkohol z węglowodanami warto dodać, że nasze ciało traktuje
alkohol i cukry zupełnie inaczej;

po pierwsze, wątroba rozkada alkohol do octanu, a ostatecznie do dwutlenku węgla i wody - nie cukru;
a po drugie, alkohol nie jest
@trenosaurus: Łopatologicznie tłumacząc można tak ująć proces metabolizowania alkoholu ale warto sprostować kilka rzeczy. Nawet na wiki jest to dobrze wyjaśnione:
1. kwas octowy nie jest od razu rozkładany do co2 i wody, po drodze jest jeszcze acetyloCoA, może i dziwny związek ale i kluczowy w odchudzaniu bo jego nadmiar będzie wchodził do syntezy tłuszczów- stąd stłuszczenie wątroby u alkoholików.
2. z metabolizm alkoholu uwalnia energia tak jak i ta energia
@3igos: Dzięki za mądre słowa. Niedawno napisałem do jednego mirka, że u mnie keto kończy się tak, że czuję się jakbym dostał obuchem w łeb i jakby ktoś mi prąd odłączył. Czyli wychodzi na to, że muszę mieć węgle go życia. U mnie to jest dość proste - ograniczam żarcie i ćwiczę, to chudnę. Żrę i nie ćwiczę - grubnę.