Wpis z mikrobloga

Rozporkowi trudno będzie wejść do głowy z tym faktem że za rogiem konkurencja. Ba!, będzie mieć nawet w to dupie i będzie szedł po swoim.
Fame MMA zawsze słynęło z maksymalnie 3-4 dobrych walk na gali, obsadzonymi zadymiarzami bądź po prostu sławnymi ludźmi. Pewnie 1mln poszedł na wynagrodzenia dla tych 6-8 zawodników, to po co tracić więcej? Reszta zawodników to jakieś osobyktóre to fejm zyskują przy ogłoszeniu ich jako zawodnik Fame MMA, gdzie raczej osoba która walczy w tej federacji powinna być chociaż rozpoznawalna. Śmieszy sam fakt że w federacji walczy Gamou Fall, Maciej Szewczyk, Piotr Szczurek, Kamil Hassan, Alan Kwieciński, Dawid Ambro - śmiesznie to brzmi, ale ci panowie mają mniejsze zasięgi od walczących na Hype MMA zawodników, którzy to walczą o.... kontrakt w Fame MMA, bo niby organizacja chce dać szansę mniejszym twórcom, dać im szansę na rozwój ich postaci w internecie. Na miejscu zawodników Hype MMA oraz tych nowych, miałbym #!$%@? jajca i się nie zgłaszał bo jest to poprostu nie opłacalne, skoro i tak ci najmniejsi walczą odrazu w Fame, bez żadnych eliminacji XD.

Nie rozchodzi się już o dymy, o brak zadymiarzy, tylko o fakt że ciągle dostajemy to samo, a organizacja tworzy "sportowe pojedynki". Z tego co wiem to miało być show, jeżeli będę chciał obejrzeć sportowe pojedynki to odpalę UFC, Fame MMA odpalam żeby mi się nie nudziło, bym mógł się pobawić, a co dostaje? Walkę, która jest #!$%@? spacerem. Zawodnicy kręcą się wokół siebie, co jakiś czas uderzą albo sprowadzą by sędzia potem podniósł walkę do stójki. I co taki zawodnik powie po walce? Że #!$%@? pokazał charakter i że jest waleczny, i należą mu się brawa. XDDDD brawa za spacery.
Rozwiązywanie konfliktów normalnie? A po co, a na #!$%@?? Masz schudnąć do 77, inaczej #!$%@?.

Mam nadzieję że jakiś kanał commentary weźmie się za Fame, może tak mocna krytyka sprawi że Rozporek w końcu pęknie.

#wardega #revo #polskiyoutube #highleague #famemma #ufc #ksw #gargamel #mmavip #elitefighters
  • 1