Wpis z mikrobloga

Poczytałem sobie wypowiedzi tej CAŁEJ POTĘŻNEJ REKTOR i komentarze i nie wierzę w p0laczków
Nasrać im do ryja a oni powiedzą że to wina p0laczków i przepraszają za jakąs ksenofobię XDDDDD
A Ukraincy i reszta tego szamba na fałszywych papierach będą mieli we wszystkim piorytety-prawko,matura,studia

#studbaza #studia #uam #bekazpolakow
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CalibraTeam: Poszlaką może być to, że kraj naszych bardzo zdolnych organizacyjnie sąsiadów, od samego swego powstania "przoduje" w rankingach postrzeganej korupcji xD Przypominam, że karty Polaka są do kupienia na OLX. XDDD
  • Odpowiedz
Poszlaką może być to, że kraj naszych bardzo zdolnych organizacyjnie sąsiadów, od samego swego powstania "przoduje" w rankingach postrzeganej korupcji xD


@Tejada:

Podaj konkretny przykład, konkretnego studenta - inaczej nie mamy o czym rozmawiać.
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: Możesz pojedzić sobie np. po firmach na Śląsku i zapytać się o kierowcach na lewych papierach za wschodniej granicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Możesz pojedzić sobie np. po firmach na Śląsku i zapytać się o kierowcach na lewych papierach za wschodniej granicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TMCB: dlaczego zmieniasz temat? najpierw szkalujesz studentów a później coś o kierowcach piszesz bo nie znajdujesz argumentów
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: a czy ja pisałem o studiach wyraznie ? Napisałem ci wyżej też o prawku,ale dla mnie to oczywiste że te matury to wygląda pewnie tak jak u nas w niektórych prywatnych szkołach albo gorzej
  • Odpowiedz