Wpis z mikrobloga

@jutokintumi: W przypływie takich emocji i adrenaliny pewnie każdy myśli trochę inaczej. Mógł uciec do jakiejś kryjówki i jak zeszło wszystko to wtedy sobie palnąć w głowę
  • Odpowiedz
@BELM0ND0: z tego co czytałem to ściągali specjalne psy (zwierzęta ( ͡º ͜ʖ͡º)) z Niemiec by gościa wytropiły. Raczej wsiadł w auto i odjechał ku zachodowi słońca.
  • Odpowiedz
@BELM0ND0: Faktycznie, czytałem na CNN, że to pierwszy przypadek kiedy nie złapano poszukiwanego NA ŚWIECIE. Nigdy nigdzie się to jeszcze nie zdarzyło. Do takiego poziomu sprowadził to państwo ten #!$%@? pis!111
  • Odpowiedz
  • 77
@BELM0ND0 wiedząc że jest taka nagonka na mnie porobilbym se foty w jakiś publicznych m miejscach np. Przy pałacu kultury, sejmie, na Wawelu, nad morzem, w górach, gdzies z policją w tle i sukcesywnie upubliczniał i robil Policję w konia xD
  • Odpowiedz
i tak się ukrył żeby jego ciała nikt nie znalazł?...


@patchupdate: ty kiedyś wyszedłeś w ogóle z piwnicy? Poza każdym miastem czy miasteczkiem znajdziesz w cholerę terenów, na które się pewnie ktoś raz na pięćdziesiąt lat zapuści, bo to np. podmokłe naprawdę rozległe nieużytki, gdzie po prostu nie ma sensu chodzić (bo i po co się przedzierać przez chaszcze na 2 metry wysokości?).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Swoją drogą ciekawe ile można się ukrywać powiedzmy w takim bunkrze 5m pod ziemią? Generalnie zawsze mam takie rozkminy, że jeśli bym popełnił jakieś przestępstwo to bez problemu udałoby mi się schować i by mnie nie znaleźli. Oczywiście wiem, że tak by nie było, ale wydaje się to takie proste
  • Odpowiedz