Wpis z mikrobloga

@iredbox A gdzie ty byłeś jak lewica głosowała za tym, aby PiS dostał za swojej kadencji pieniądze, żeby mógł przekupywać obywateli przed wyborami xD

Gdzie byłeś pisowski lewaku, kiedy PO-KO i lewica głosowała za tym, aby pisowscy urzędnicy nie odpowiadali za machlojki w czasie pandemii.

Mógłbym tak wymieniać co ZROBILI twoi idole, a nie tak jak ty czego nie zrobili, ale mogliby xD
Gdzie byłeś pisowski lewaku


@Volki: mógłbym odpowiedziec podobnie tak jak ty, ale nie bede sie zniżał do takiego poziomu.

Mój sens wypowiedzi jest nastepujący: KONFEDERACJA która uważa sie za partie wolnosciową po raz kolejny jest za tym aby
-blokować zagraniczne stacje
-wierzyć tylko w jedno bustwo
-niewidzialna reka rynku decydowała czy urodzisz cyborga czy nie
można jeszcze powymieniać ale widze ze mam do czynienia z kucem, którey jedyne co porafi to
A gdzie ty byłeś jak lewica głosowała za tym, aby PiS dostał za swojej kadencji pieniądze, żeby mógł przekupywać obywateli przed wyborami xD


@Volki: Konfederacja robi coś głupiego? Rzucaj whataboutistami! Dziś w menu widzę ad lewakum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@iredbox: jako kuc mam #!$%@? w TVN, nawet będę miał satysfakcję z bólu dupy mojego wroga, dla mnie ważne są niskie podatki i biurokracja i nie obchodzi mnie czy zrobią to ultrakatole lub hitlerowcy czy ateiści