Wpis z mikrobloga

@smk666: Ty zamówisz, potem on za Twój hajs zamawia od chińczyka i on zarabia, a Ty masz taniej (niekoniecznie oryginalne). To idealny profil działalności, nigdy nie stracisz swoich pieniędzy :D
  • Odpowiedz
@smk666: Pan Car4vip to legitny sprzedawca, kupiłem od niego 2 MacBooki pro w tym roku i są 100% nowe i oryginalne, polecam tego allegrowicza
  • Odpowiedz
@smk666: Typowa piramida, placisz teraz, dostajesz po kilku miesiacach, to co mu wplynie teraz to #!$%@? a tobie w listopadzie kupi iphona z pieniedzy wplaconych w listopadzie przez innego frajera ktoremu wysle w lutym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ka4az: Normalnie jest faktura (wystawiana przy dacie płatności lub jak dostaniesz sprzęt, jak wolisz), 23% VAT wystawiona przez Polska spółkę, z księgowaniem również nie było problemu
  • Odpowiedz
@chupa_chupsik: marże na takim sprzęcie są minimalne wiec nie wiem czy to możliwe. już prędzej w to gme uwierzę niż ze taka różnica na hurtowym zamówieniu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@darvd29: chyba wszystkie osoby co pisaly że otrzymały sprzęt maja tylko komentarze pod tamtym wpisem ( ͡° ʖ̯ ͡°) ciekawe ciekawe
  • Odpowiedz
@smk666: jak na razie najbardziej prawdopodobna teoria jaką czytałem, to że przy ściąganiu aut ze Stanów pakują sprzęt do bagażnika i dzięki temu odpada cło, podatek i transport.
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: 400 a 4000 to spora różnica. Nawet jeśli to u mnie w firmie max rabaty dla resellerów to 30%, przy czym jestesmy nieznaną gównofirmą z Polski. Apple przy takich marżach nigdy by nie zarobili tyle, ile zarabiają.
  • Odpowiedz