Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem gnębiony w szkole średniej od 2 lat. Dokładniej chodzę do technikum elektrycznego, wybór świadomy ale nie wiedziałem że będzie aż tak źle jeśli chodzi o ludzi. Wcześniej całe gimnazjum przesiadywałem z ludźmi inteligentnymi, którzy chcieli coś osiągnąć w życiu, mieli na nie realne plany i interesowali się czymś więcej niż #!$%@? w trupa podczas weekendu. Na początku nie zwracałem na to uwagi (ewentualnie jakiś śmiech kiedy coś nie miłego mówili aby pokazać że mam do siebie dystans bo jeszcze wtedy go posiadałem) ale niestety po kilku latach obrażania mojej rodziny, upokarzania mnie na oczach innych ludzi, #!$%@? książek z plecaka i rzucania ich po korytarzu nie daje rady psychicznie, rodzice o niczym nie wiedzą bo nie chce ich dobijać swoimi problemami (W końcu mam prawie 19 lat i muszę sobie jakoś z nimi poradzić). Postanowiłem że wytrzymam jeszcze dwa lata w tym burdelu ale pójdę do psychologa i powoli zacznę się ogarniać psychicznie. Nie jestem jakąś #!$%@?ą życiową. Mam dużo normalnych znajomych, 2 związki za sobą i normalne kontakty z dziewczynami. Zastanawiam się jeszcze czy gdzieś tego komuś po cichu nie zgłosić. Jest dwóch nauczycieli którzy o tym wiedzą ale zawsze kiedy brali mnie na bok lub do sali na prywatną rozmowę mówiłem że wszystko jest okej a oni tak sobie żartują W ogromnym skrócie można opisać to tak: Mało pijesz = źle, Nie imprezujesz = źle, Uczysz się = źle, Chcesz iść na studia = źle.
#szkola #techbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f719221ac965000b01576e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz
Jest dwóch nauczycieli którzy o tym wiedzą ale zawsze kiedy brali mnie na bok lub do sali na prywatną rozmowę mówiłem że wszystko jest okej a oni tak sobie żartują W ogromnym skrócie można opisać to tak: Mało pijesz = źle, Nie imprezujesz = źle, Uczysz się = źle, Chcesz iść na studia = źle.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jako weteran bycia szkolną ofiarą dołączam się do powyższej porady. Jeśli nie jesteś pierdołą, ale
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania nie jestem #!$%@? i koledzy wyrzucają mi książki.

Wybierz jedno. Serio gdybyś nie był #!$%@? to za takie coś bys okopał po szkole delikwenta i by Ci dali spokój. A jak pozwalasz na takie rzeczy to oni będą to robić.

Postaw się albo zmień szkole.
  • Odpowiedz