Wpis z mikrobloga

Mireczki jakie auto do 15k dla różowej?
To nie może być coś mulastego w stylu Corsy D 1.2
Raczej coś większego i z większą ilość KM
Jakie w tej cenie sa polecane samochody?
#motoryzacja
  • 9
@Maksymilian_Gaigerfrost: Masz racje. Niech kolejna kobieta w tym kraju jezdzi przegnitym strucel VAGiem 1,9tdi bo to przeca najlepszy silnik świata.
Prawda jest taka ze skoro OP chce jakieś auto tanie jak barszcz w eksploatacji to Opel sprawdzi się jak złoto. Do tego wyglada na 10lat młodsze niż każdy śmierdzący VAG i nie gnije gdzie VAGi z tego okresu wszystkie są zeżarte przez rudą szmatę.
@ThePPicasso: Miałem dwa ople, bardziej awaryjnych, nieprzemyślanych nie sprawdzających się w żadnych warunkach samochodów nie miałem. Nie ma czegoś takiego że coś w tym aucie działa, non stop coś musisz naprawiać, ciągle się wszystko #!$%@?, nigdy nie działa jak powinno. W dodatku strasznie ale to strasznie delikatne #!$%@?, awaryjne, palące w #!$%@? paliwa i jeszcze oleju silniki.

To jest absurd i to ogromny.. Za darmo bym żadnego opla nie chciał obecnie.
@Maksymilian_Gaigerfrost: To jakieś gruzy kupiłeś. Miałem w sumie trzy. Trzeci wciąż mam. I w corsie która była panieńskim autem mojej ślubnej wiec jak przystało na kobietę nawet oleju nie zmieniała a to wciąż jeździło to w Astrze wymieniłem wysprzeglik przez 4lata a w insignii przez 2lata nic (odpukać) tak to tylko oleje i filtry.