Wpis z mikrobloga

@skitarii: Uwielbiam memy, bo pokazują w żartobliwy sposób fakty z życia, ale jak coś jest naciaganym gównem to prosze wybaczyć ¯\_(ツ)_/¯
Świadczę usługi dla amazona i max jest 9godzin jazdy a o kasie nie będę mówił bo inny kraj, więc nie ma przełożenia.
Ale za 3tys tygodniowo, nie miesięcznie ale tygodniowo, to nawet bym nie wstawał z łóżka
I to nie są trasy by na parkingach szczeć do butelek, to nie
zapomniałeś o najważniejszym: TO JEST MEM


@shroon: Zapominasz czym powinien być mem, to coś co obnaża ludzkie głupie przywary, sceny z życia, coś co pokazuje w żartobliwy sposób, bezsensy dnia codziennego pod kazdą szerokością geograficzną
I nie chodzi tylko o Amazon, to nie moja firma nie zamierzam ich bronić, ale coś co jest nieprawdą, jest sztucznie naciagane to raczej głupawy obrazek niż mem
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo:

tygodniowo jest o wiele więcej niż 3000zł polskich


Zrozumiałem, miałem nadzieję na jakieś większe konkrety. Może opisz swoją ścieżkę kariery i podpowiedź innym jak zarabiać takie pieniądze zamiast pluć na tych, którzy za 3k nie tylko wstają z łóżka ale i ciężko pracują. Być może kogoś zainspirujesz
pewnie pod memami z piesełem pulta się o to, że przecież psy nie potrafią mówić xD


@koniecswiatajestbliski: Głupiutki jesteś, memy ze zwierzętami czy to psy, czy koty czy gasienice zawsze są zabawne, bo albo odnoszą się do głupich zachowań ludzkich, albo do sytuacji, co te zwierzęta mogłyby powiedzieć, gdyby potrafiły
Jak chociazby mem, że pies rożmyśla, ze ten człowiek jakiś #!$%@?ęty, ja mu kija przynoszę a on ciągle wyrzuca.
Lub Udaję,
A to mniejsza, bo ja jeżdżę dla Amazonu, ale w Niemczech. Kilku z firmy #!$%@?ło do Anglii i się okazała taka lipa z pracą, że zaraz zmienili na inną.


@Samowski: Teraz robi się kryzys z kierowcami w UK i trafiłem na firmę, która dawała mi 25 funtów na godzinę, co dla mnie jest kosmosem, bo to by wychodziło rocznie grubo ponad 50 000 funtów.
Ale ja niechce być poza domem, mam