Wpis z mikrobloga

@Zendemion: też właśnie tak czułem. To znaczy ostatnio byłem w osiedlowej biedrze i oprócz bezalkoholowego było dosłownie 7-8 piw typu okocim, lech, tatra, żubr. Może ewentualnie bym kasztelana przełknął w tym asortymencie, ale jakoś nie miałem ochoty i nie kupiłem ostatecznie żadnego piwa.

Pomyślałem, że to może moja osiedlowa biedronka jest tak słabo zaopatrzona, no ale może wszystkie mają taki wybór.
@wacek_1984: Ciężko powiedzieć, wypiłem już w życiu setki piw i w DE i w PL i kilka w NL. Głównie to lubię testować alkohole, gdybym mógł to za każdym razem bym próbował czegoś nowego i porównywał. Ale powoli kończy mi się asortyment do przebierania, bo jak wchodzę do sklepu i patrzę na alko (nie tylko piwo), to mam wrażenie, że już wszystkiego skosztowałem.

Pomijam różne alkohole w cenach dużo powyżej przeciętnej,
@rabarbar_z_cukrem: @MrFisherman: @TeYot: Praktycznie wszyscy polecacie Auchan

@Chrystus: Oprócz Pana z Nazaretu.

Może faktycznie warto, żebym się dziś wybrał na spacer do auchan i przejrzał dział alkoholi. Nie byłem tam dobry miesiąc, to może znajdę w asortymencie coś ciekawego, czego nie ma w lidlu (w lidlu byłem kilka razy już w tym miesiącu).
@sxldsxxl: W Auchenie nie byłem. Ale Lidl ma większy wybór piw. W Biedronce to tylko Książęce nadają się do picia. No i Lechy oraz Warki, ale i one po jakimś czasie się znudzą.
@sxldsxxl: jak jakis krafcik to niektore auchany maja spoko wybor, z kolei lidl ostatnio ma Funky Fluid z kooperacjami zagranicznymi, do tego w stalej ofercie Grodziskie itp
@Chrystus: No właśnie z tymi typowymi sklepówkami są głównie dwa problemy, bo ceny mają niesamowite. Niektóre kosztują 2-3 zł. Osobiście nie mam problemu dać na przykład 8-10 pln za butelkę piwa, tylko fajnie gdyby jednak było wówczas warto.

Te wszystkie tatry, żubry, harnasie, okocimy, leżajski i inne #!$%@?, co zawsze w każdym sklepie hurtowo stoi to albo nie ma smaku i pije się to jak wodę z zapachem chmielu albo ma
@sxldsxxl: no to atakuj Lidla, tam co środę jest coś w ofercie, teraz np masz puszki od Omnipolo (Zodiaka nie kupuj) Shark PanIPAni Misty itp, całkiem spoko pifka i taniej niż np w Auchan

Jak masz dużego Auchana to zaatakuj po przejrzeniu Lidla, tam w zależności od sklepu również jest czasami spoko oferta, jednakże ceny są sporo wyższe
@bb89: Właśnie coś ostatnio czytałem o tych funky w internecie. Podobno warto pomimo tego, że są bardzo drogie. Tylko wiadomo, jest to czyjeś subiektywne spojrzenie. Może sobie takiego napitku za 50 pln na dzisiejszy wieczór i mi nawet nie posmakuje :D

Jakoś taki ambiwalentny stosunek mam do wszystkich trunkach typowo na owocach robionych (nie lubię też wina). Ze słodkiego posmaku to dla mnie jest okej kokos,czekolada,wanilia i kawa. Jakiś czas temu
@ghostrider: No tak, w sumie poruszyłeś istotną kwestię, bo to też zwykle zależy od lokalizacji. No ale sam fakt, że auchan obok mojego osiedla jest ogromny sprawia, że tam też zawsze jest spory wybór wszystkiego.