Wpis z mikrobloga

  • 436
Mirki i mirabelki - ostrzeżcie swoich dziadków i babcie. Dzisiaj rano ktoś dzwonił do babci (lvl 88), że jej wnuczka, a moja żona spowodowała wypadek, uciekła z miejsca zdarzenia i trzeba zapłacić na policji pieniądze i zaraz przyjdzie mecenas po 20 000 cebulionów żeby wpłacić kaucję. Ogólnie babcia stres ogromny, ale na szczęście zadzwoniła do mnie.
Najlepsze że teściowa poszła na komisariat to kazali przyjść jak dojdzie do przestępstwa.

#warszawa #policja
  • 30
@p1p2p3p4: okej. art. 13&14. Coś po*ebałem po %. Usuwam wcześniejsze głupoty bo jeszcze ktoś bedzje źle myślał. Chociaż szczerze wątpię żeby sąd wsadził takiego przestępcę za kratki. Raczej jakaś grzywna bądź zawiasy (jeśli nie recydywa).
Najlepsze że teściowa poszła na komisariat to kazali przyjść jak dojdzie do przestępstwa.


@hakeem: ta instytucja to mem... Jak mnie oszukał gość na olx to kazali dać mu czas na wyjaśnienie sytuacji. Gość dostał dodatkowe 7 tygodni (2 tyg. kazali czekać że zgłoszeniem, ok 5 tyg. minęło zanim rozpoczęli śledztwo) na zatarcie za sobą wszelkich śladów.

Szczerze nie wiem, czy w kraju byłoby wiele gorzej bez tej instytucji.
@hakeem: ale bym #!$%@? prądem takich oszustów, nienawidzę wyłudzaczy.
Swoją drogą to jest żałosne że w tych czasach gdzie każdy numer jest rejestrowany, a inwigilacja szarych kowalskich przekracza wszelkie granice, tacy oszuści jak gdyby nigdy nic naciągają ludzi przez telefon a policja widzi tyle co Stavie Wonder.