Wpis z mikrobloga

@bardzoprosz3: co Mentzenowi po doktoracie, skoro mami kuców rzeczami, których nie są w stanie zrealizować? Sam to przyznawał.
A licytacja na tytuły jest jałowa, zwłaszcza że dorobek naukowy Mentzena to raczej mocne xD, skoro na Researchgate ma tylko jedno cytowanie, trzy z jego czterech artykułów zostały opublikowane w uczelnianej gazetce - takich rzeczy nie traktuje się poważnie w świecie naukowym. To śmieszne czasopismo ma 5 punktów w rankingu ministerstwa, gdzie
  • Odpowiedz
@ImperatorPL
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta
@g1venchy
pisze jedna odpowiedz, nie mam zamiaru sie powtarzac, zwyczajnie neuropki lubią sobie drwić z różnicy w tytułach naukowych i wiedzy i gdy kogoś można pochwalić za posiadany dorobek naukowy to jest wychwalany, jak ktoś nie posiada takiego dorobku to jest obśmiewany i tak naciąga się narracje w zależności od upodobań - manipulacje tak jak się komuś podoba
  • Odpowiedz
@bardzoprosz3: Dorobek naukowy... Ostatnia publikacja naukowa tego gościa jest z 2012 roku, a wszystkie da się zliczyć na palcach jednej ręki. Jest przede wszystkim politykiem, naukowcem nie. Powie wszystko, co tylko kuce chcą usłyszeć.
  • Odpowiedz
@edek-ecki jedyne co może zrobić koroluk to błagać gimbusów w necie aby sharowali jego wysrywy, Mentzen zarabia na tym na czym sie zna, takie są fakty i to mi wystarczy xD śmianie sie z typa który otwiera biznes za biznesem że podobno nie zna sie na ekonomii to trzeba mieć gwoździa w głowie
  • Odpowiedz
@bardzoprosz3: No i tu się zgodzę. Typek jest inteligentny i sprytny, nie ma co go wyśmiewać za skuteczne prowadzenie polityki. Śmiać się trzeba z tych debili, którzy łykają każde oczywiste bzdury, które wygaduje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@bardzoprosz3: mnie nie interesuje to, co myśli neuropa czy jakikolwiek inny tag. W tej sytuacji, liczy się dla mnie to, że doktorat Mentzena trudno traktować w kategoriach naukowych, bo jego dorobek jest śmieszny. Niektórzy magistranci potrafią mieć lepszy, nie mówiąc już o doktorantach i doktora. Czasem zdarza się, że ktoś zrobi tytuł na Akademii Pana Kleksa, a mimo to ma dość fajny dorobek naukowy. Mentzen nie dość, że zrobił doktorat
  • Odpowiedz