Wpis z mikrobloga

Żądam jako wieloletni widz @RaportzPanstwaSrodka aby te wyjazdy były bardziej ekskluzywne!!!
Zakwaterowanie w jakimś hostelu dla tfu backpackersów z jedną szafką i łóżkiem, nawet Thida była zniesmaczona tym standardem u siebie na filmie. Takie warunki pasują co najwyżej Dżo Ho.
We wczorajszym odcinku jakieś gówniane zakupy na targu i biedagrill na obiadokolacje. Następnego dnia nie zapewniłeś śniadania ludziom.
A ten knajpiany rachunek śmieszny na 170$ za 11 osób to już jest przegięcie, na PLNy to wychodzi jakieś 60 na osobę. Tyle to my płacimy nad naszym morzem za 100gram dorsza z frytkami. Na Śląsku to się tyle wydaje na niedzielny obiad na 4 osoby za kluski z roladą.

Pokazałeś się jako słaby gospodarz. Mam nadzieję, że jak już za kilka miesięcy ubierasz na kolejny wyjazd to zrobisz to tak żebyśmy się nie wstydzili za POLSKĄ GOŚCINNOŚĆ.
Skoro jesteś narodowcem to masz obowiązek pokazywać nasze obyczaje w prawidłowy sposób
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#raportzpanstwasrodka
Pobierz
źródło: comment_1626782841W3pDz2Zk8vFJ9SIqd5hTMO.jpg
  • 23
@r333m4k444: Dobrze, że jest Wykop masz gdzie wyzywać ludzi, brawo. Mam nadzieję że się to przełoży na to że w końcu wyleczysz swoje kompleksy i poczujesz się dowartościowany, tylko żebyś nie przegapił ważnych dla siebie chwil i by życia Ci starczyło. Trzymam kciuki
@MordechajGajusz: Raz, jak się do mnie zwracarz to trochę Grzeczniej!!! A dwa twierdzenie ,że Thyda jest najatrakcyjniejsza z wszystkich pokazanych na odcinkach kobiet z Kambodży i jeszcze coś sobą prezentuje jest prawdziwe. A co do Ciebie to nie mierz swoją miarą drugiego jak go nie znasz!!! Polecam trzymać się tej zasady.
A co mi tam powiem więcej, gdybym teraz odwiedził tamte rejony Kambodży to niewykluczone że zaprosił bym ją na randkę.
@Pjoterrampampampam: I już jesteś kolego dojechany przez lewackie plemię. Jesteś dzieciak, gorszy, nie ma co z Tobą gadać, do tego spermiarz. Wystarczyło tylko to, że napisałeś coś dobrego o którymś z członków uniwersum. Nawet nie trzeba bronić Adama jak zasłuży, tutaj wystarczy trochę rigczu i od razu jest jechane XD