Wpis z mikrobloga

Hej, chciałem się tylko pochwalić że od dziś przestałem być pracownikiem Państwowego Systemu Ratownictwa. Postanowiłem, że nie podpiszę średnio korzystnego aneksu do umowy jaki zaproponował mi dysponent. Spontaniczna decyzja, myślałem że będzie mi przykro, a poczułem ulgę.

Mam nadzieję, że kiedyś dysponenci zaczną szanować pracowników oraz zaczną proponować godne stawki. Oraz, że ratownicy medyczni w końcu zaczną szanować sami siebie.

Trzymajcie się tam Mirki, bo jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie wzywać ubera zamiast karetki.

#ratownictwo #chwalesie #praca #ratownikmedyczny
  • 16
@Piaseczyniak: @pilot1123: już mam robotę ale poza ochroną zdrowia, chcę trochę odpocząć :) Zostawiam jedynie jakieś zabezpieczenia medyczne.

Co ciekawe, w chwilę bo zakończeniu stosunku pracy już miałem propozycje pracy w kilku szpitalach (głównie sor lub oit) ale tak jak mówiłem, czas odpocząć bo praca przestała przynosić satysfakcję, a to prędzej czy później odbiłoby się na pacjentach.
@ElCidX rzucili stawkę na zleceniu 29zł brutto i szumnie ogłosili na forum, że są podwyżki. Tylko zapomnieli dodać, że jednocześnie zwiększyli również ilość dyżurów, które musimy wziąć. Wcześniej było to minimum 6 dyżurów, obecnie 8 w normalne miesiące, a w świąteczne (czyli takie, gdzie występuje min. jedno święto wolne od pracy) 12 dyżurów.

Fakt, jest to podwyżka bo wcześniej na umowie miałem w podstawie 19 zł brutto ale do tego dochodził jeszcze