Wpis z mikrobloga

@UchoSorosa: Jeden z takich wpisów, po których już się zbieram do klawiatury, a potem patrzę na nick i myślę - nie warto. A i tak pewnie jestem u niego na czarno xd

Btw czy podejście na zasadzie "spełnijcie nasze żądania, albo zrobimy wam krzywdę" to już nie terroryzm?
  • Odpowiedz
po prostu skrajnym prawakiem


@NijuGMD: Człowiek o poglądach skrajnie prawicowych jest za ustawową cenzurą i ograniczaniem wolności mediów? Ciekawe.
Ty chyba nie jesteś takim prawakiem jak Ci się wydaje
  • Odpowiedz
Btw czy podejście na zasadzie "spełnijcie nasze żądania, albo zrobimy wam krzywdę" to już nie terroryzm?


@TenTypZez: Nie, to tylko faszyzm narodowej frakcji wolnościowej Konfederacji ʕʔ
  • Odpowiedz
Człowiek o poglądach skrajnie prawicowych jest za ustawową cenzurą i ograniczaniem wolności mediów?


@mayek: W KAŻDEJ skrajnie prawicowej dyktaturze, a każda skrajna prawica była dyktaturą, tak było. To jest przede wszystkim rozróżnienie nie na prawicę/lewicę, a na liberalizm/autorytaryzm.

@Khaine: Ja tam jestem w szoku, że @NijuGMD w końcu przyznał się, żę nie jest żadnym wolnościowcem, tylko skrajnym prawakiem. Chyba pierwszy co się przyznaje do faszolkowania
  • Odpowiedz
Chyba pierwszy co się przyznaje do faszolkowania


@TenTypZez: Nie no, Bosak jako pierwszy miał coming out jako faszysta gdy mu tak wyszło z kompasu politycznego xD
  • Odpowiedz
Tyle, że on robił fikołki, że to test zmanipulowany, ale to nie jest prawdziwy faszyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TenTypZez: Akurat Bosak uważam, że nie ma aż takiego gwoździa w mózgu aby poprzeć oddanie TVNu PiSowi. On ma swoje odpały, ale nie jest chyba aż tak głupi.
  • Odpowiedz