Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ej w ogóle #pracbaza to śmieszna sprawa.

Moja #rozowypasek trafia od januszeksu do januszeksu. Wiecznie tylko tyranie łba, chamstwo itp.

A u mnie? U mnie drugi biegun. Praca seksualna - robota leży a inni ją #!$%@?ą.

Ale do rzeczy. Ja nie wiem jak to jest, że ta firma działa. Produkujemy zajebiste rzeczy. Osprzęt do maszyn budowlanych. Mamy dużych klientów jak JCB. Ale wszyscy mają na naszą firmę #!$%@?.

Szef ma #!$%@?, bo ma ważniejsze firmy, które produkują dywaniki do samochodów na pierwszy montaż (Trzymałem w ręku dywaniki do Hondy e! zanim świat w ogóle ją zobaczył - fajne uczucie dla fana motoryzacji). Poza tym siedzi w NL i 4x w roku jedzie na wakacje. W ciągu 5 lat pracy widziałem go 2x.

Dyrektor - #!$%@?. Twierdzi, że jest tylko pracownikiem i w ogóle ma to w dupie. Nie ciśnie nikogo za bardzo, o robocie na produkcji nie ma pojęcia bo jest główną księgową, więc git. Ostatnio #!$%@?ła 3 typów bo się po raz 3 uchlali w pracy. Tyle.

Kierownik produkcji - #!$%@?. Zawalony zadaniami komputerowymi. Pomału zabierają mu zadania i przekazują innemu "liderowi", który nieco dobiera się do dupy pracownikom produkcyjnym ale też jest grzeczny.

Wspomniany "lider" - zasadniczo chce coś zdziałać, łeb pełen pomysłów ale opór na produkcji spory.

Liderzy zmian - no tu nie można sie #!$%@?ć - robim co możem!

Produkcja - #!$%@?. Papierosek 15 min co 1-2h. Chodzą nawet nie palący. Zamówień jest tyle, że trzeba robić 40 szt./mies. Robimy 20szt/mies.

Jeśli ta firma padnie to tylko i wyłącznie przez #!$%@? pracowników. Rotacji mamy praktycznie 0 ale kto by uciekał z firmy, gdzie możesz nic nie robić a i tak Ci płacą hajs z premią? Teraz trochę ludzi poszło na emerytury i ciężko pozyskać nowych, bo nauczeni jak wyżej, że same januszeksy wokół omijają nasze eldorado szerokim łukiem.

Pensje? Przeciętne. Ani małe ani też jakieś dobre pieniądze...

Ja pracuję na biurze więc mi w ogóle zajebiście i polecam ale to inna para kaloszy.

Dobrałbym się do dupy tym nierobom na produkcji. Na palcach jednej ręki mogę wyliczyć ludzi, którzy się starają. Tu nie chodzi o wyrywanie sobie rękawów a o zwykłe "chce mi się, więc wykonam obowiązki sumiennie". Nie no najlepiej 8h przesiedzieć na fajce.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f6754c072fc8000a3aeb50
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 3