Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy temu dodałam wpis, że znalazłam prace i będę wykonywać wizualizacje domków. Choć praca już dawno skończona to zapomniałam się pochwalić jak to wyszło, a cześć z was o to prosiła. Wiec dziś #chwalesie
Więcej info o domkach i producencie na pw ale o cenach pojęcia nie mam, więc nie pytajcie.
Z tego co wiem zainteresowanie domkami bardzo wzrosło odkąd na stronie pojawiły się moje wizki, więc jestem z siebie mega dumna.
#pijciezemnokompot #wizualizacja #architektura #architekturawnetrz #pracbaza #praca #grafika
Pobierz Skibidi - Kilka miesięcy temu dodałam wpis, że znalazłam prace i będę wykonywać wizua...
źródło: comment_16267616681gxQ7fbpOuLDRjXgXovVVO.jpg
  • 154
Panowie, Panie spadacie mi z nieba.
Szukam programu w którym będę mógł zaprojektować mieszkanie.
Mieszkanie 55mk2 po ziemi. Z tym, że dach- najwyższy punkt 3.5m najniższy 2.5. dach jest ukośny. Chciałem coś miało by "pokoje na piętrze"

Pomocy :D
@PlusujMnie: tak za darmo i zeby to miało ręce i nogi to nic teraz nie znajdziesz, bo jedyne darmowe oprogramowanie do rysowania 2d przeszlo kilka lat temu na model płatny. Z płatnych-kradzionych to archicad/revit, to Ci od razu wypluje 3D, tylko ze trzeba umieć się poruszać po tych programach, bo to są już stricte profesjonalne softy. Ewentualnie klasyczny autocad - tu wystarczy pojęcie o rysunku, zeby sobie przerysować to co Ci