Wpis z mikrobloga

A ile % z podobnej próby osób która nie przechorowala COVID ma niedobory wit D? Korelacja to nie ciąg przyczynowo skutkowy automatycznie.


@norivtoset: no w ogóle niedobór witaminy D to nie prowadzi do żadnej infekcji absolotnie , a wszystkie prace naukowe na ten temat od kilkudziesieciu lat to teorie spiskowe i płaskoziemcy normalnie panie i już ( ͡º ͜ʖ͡º)

w Izraelu przypadek i nie ma żadnej
  • Odpowiedz
@fuuYeah: jednocześnie:
na covid umiera kilkaset osób rocznie - pozamykajmy wszystko, wydzielone specjalne placówki tylko pod covid, kampanie telewizyjne, ustawy
na zawał serca umiera kilkanaście tysięcy osób rocznie - yyy, no, za 10 lat zwiększymy wydatki na służbę zdrowia, może
  • Odpowiedz
@fuuYeah: zacytuję samego siebie z wczoraj

w samym 2019 roku kiedy nietoperz jeszcze latał sobie wesoło po jaskini w mojej w branży zmarło na zawał trzech 50-latków (liczyłem ich, bo za każdym razem opowiadałem tacie, który chwilę próbował schudnąć, a niedawno znowu przebił 120 kg).

Zawał w Polsce nadal zabija 2 razy więcej niż wszystkie nowotwory, ale oczywiście #!$%@?ć lekarzy, niech jadą.


Przy okazji polecam ten wykresik. #!$%@? mnie to, że
sing - @fuuYeah: zacytuję samego siebie z wczoraj

 w samym 2019 roku kiedy nietoper...

źródło: comment_1626767359HVj01crWaXuwEelfFcb9yK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
za to na raka umieralo x a teraz bedzie x + 50% x


@KrowkaAtomowka: przecież to tylko 25 000 000 zgonów będzie , gdy obecnie na raka 17 000 000 umarło w 2018 , kto by się przejmował 17 czy 25 milionami zgonów ?

leku na raka nie ma a tu mamy skuteczną szczepionkę , tak skuteczną że Izrael zamknął ruch turystyczny dla zaszczepionych , czego tu nie rozumiesz szurze ?
  • Odpowiedz
2021: też tyle, ale teraz przynajmniej wiadomo, że winne są szczepionki na covid xD


@fuuYeah: Spoko fajnie że w połowie roku umarło tyle co przez ostatni rok z tego co piszesz tak wynika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo przewidujesz przyszłość.
  • Odpowiedz
powiedziała mu że jak się zaszczepi to go wyrzuci z domu ¯\(ツ)/¯

@markhausen: mnie w ogóle zaskakuje jak można się tak dać sterroryzować żonie żeby działały takie groźby xD
nie wyobrażam sobie żeby moja dziewczyna tak do mnie powiedziała i bym się przejął tym. polacy to są najwięksi pantoflarze europy.
  • Odpowiedz