Wpis z mikrobloga

i twierdzi że szczepionki nie działają xD


@vince87: no jak widać nowo wprowadzana szczepionka na covid działa wyśmienicie XDD

że Izrael zamknął całkowicie granicę XD

i nie szczepionki , tylko ta szczepionka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@vince87: nie żaden fikołek , twoja szczepionka działa tak samo jak ta od grypy i należy do szczepień zalecanych

tak orają mnie tak samo jak ty mnie orasz swoimi inteligentnymi i merytorycznymi wypowiedziami a co do wrzuczania wykresików

tutaj masz indie 6% wyszczepionych , tak działają twoje szczepia XD tylko 6% zaszczepionych , epidemii brak , straszny ten indyjski wariant delta , od czego ten spadek zgonów i hospitalizacji , przecież
t.....n - @vince87: nie żaden fikołek , twoja szczepionka działa tak samo jak ta od g...

źródło: comment_1626807253EAX6aiVjWPbL4GZ9GqsXAt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
czy ja napisałem coś o witaminie D, #!$%@? typie weź się uspokój xD


@fuuYeah: spokojnie, ten dzban @theromanpolan wszystkim odpisuje jakimiś danymi w ogóle nie na temat, a potem zarzuca robienie fikołków xD

@vince87: Nie odzywam się już tu od dobrych paru godzin bo mam swoje życie i w dupie jego wypociny. Widzę ze nadal sie kłóci, ale już z innymi xD #!$%@? cały dzień. Nie mogę z typa
  • Odpowiedz
Nie odzywam się już tu od dobrych paru godzin bo mam swoje życie i w dupie jego wypociny. Widzę ze nadal sie kłóci, ale już z innymi xD #!$%@? cały dzień. Nie mogę z typa


@fuuYeah: najlepsze że ten dzban @theromanpolan przy każdej odpowiedzi sam się zlomuje jak Matiz po zderzeniu z Tirem, teraz wrzucił przykład Indii gdzie przy tych samych liczbach zakażeń co w UK zgonów jest 20x więcej xD
  • Odpowiedz
UK ma 50x więcej zgonów niż Indie? xDDDDDDDDDDDDD


@vince87:

w Indiach masz 414 000 zgonów na 1, 3 Miliarda ludzi
W Uk masz 129 000 zgonów na 66 milionów ludzi

uczyli cię kiedyś procentów ? ( ͡º ͜ʖ͡º) gdzie masz więcej zgonów wzgledem populacji ? ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo pisałeś coś o 20 krotności w Indiach XD Z której się śmieje
  • Odpowiedz
o #!$%@?, dzban właśnie wyliczył procentowy udział zgonów do całej populacji, a nie zakażonych xDDd obvious troll is obvious, nie da się być aż tak głupim xD


@vince87: o cię #!$%@? nie mów że oczekujesz że wirus o tym samym 0.2% śmiertelności w populacji 66 milionów zabije wiecej osób niż w populacji 1,2 miliarda

o cię #!$%@? ale jesteś dobry XDDD

i do tego twierdzisz że śmiertelność 414k z 1,3 miliarda
  • Odpowiedz