Wpis z mikrobloga

Dziwna sprawa. W piątek zaczął mnie boleć ząb który rok temu miałem naprawiany. Bolał przy nacisku, był ogólnie nadwrażliwy. Miałem imprezę na której nawaliłem się jak szpadel i po niej zaczął boleć. Kupiłem pastę i płyn do zębów nadwrażliwych, po 2 myciu i płukaniu ból zniknął w 90% ale ząb nadal jest nadwrażliwy na ciepło i zimno. Dodam, że po leczeniu nadwrażliwy był przez 2 miesiące ponad. Czyżbym starł sobie coś przez sen? Mam ostatnio sporo nerwów, parę razy obudziło mnie moje własne zgrzytanie zębami. Ktoś miał podobnie? Jeszcze rozumiem jakby zaczął boleć i bolał, ale tu przeszło. #kiciochpyta #stomatologia #dentysta
  • 9
@Terakot: Mam nadzieję, że nie. Ja ogólnie to mam zęby całe życie nadwrażliwe, dlatego po zwykłym wypełnianiu miesiącami bolą te miejsca. Tu przeszło co prawda, mimo wszystko podejrzane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voltaire: To zależy, jakiej głębokości było to wypełnienie zrobione w zeszłym roku... Może było bardzo głębokie? Niestety zęby z dużymi, głębokimi plombami po jakimś czasie obumierają i są do kanałowego. Idź na przegląd i wszystko się wyjaśni ( ͡° ͜ʖ ͡°)