Wpis z mikrobloga

Ator naczytał się Benjamina Fulforda i zgrywa ważniaka. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Materiał na 10-15 minut a on przedłużył do godziny xd.
Oto wikipedyczna próbka poglądów jednego z najbardziej znanych #szury na świecie ale wart sobie przypomnieć.
AIDS i SARS są broniami biologicznymi zaprojektowanymi w celu zmniejszenia zaludnienia w Azji.
Tajne stowarzyszenie "Zielonych i czerwonych" liczące 6 milionów członków, w tym 1,8 miliona przestępców i 100 000 zawodowych morderców postawiło organizacji Illuminati ostateczny warunek, że Illuminati zostaną wręcz wymordowani, o ile nie przerwą swoich działań według planu zmierzającego do wyludnienia Ziemi. To chińskie stowarzyszenie weszło w sojusz z Rosją, Chinami, Indiami, Południową Ameryką, ASEANem, wolnymi krajami muzułmańskimi i Afryką, który to sojusz jednoczy się w powstrzymaniu planu Illuminati.
Niedawno Fulford stwierdził, że USA sa w stanie zmieniać klimat, i używając energii mikrofalowej wielkiej mocy wywołują trzęsienia ziemi łącznie z tsunami w Azji i kataklizmami w Japonii i w Chinach. Program, o którym mowa znany jest pod nazwą HAARP.
W artykule z 20 lipca 2020 na podstawie otrzymanych informacji Fulford wysunął hipotezę, iż żyjemy w wyszukanej symulowanej rzeczywistości zarządzanej przez prawdopodobnie nieprzyjazną nam sztuczną inteligencję.
*Można jeszcze dodać hipokryzję skoro najpierw Fulford pluł na Rockefellera a w trakcie wywiadu tak mu spermił że aż głowa mała.

Czy tylko ja czuję że coś to śmierdzi. Taje stowarzyszenie morderców ze wschodu czy ''Illuminaci ze wschodu'' walczą o to żeby ''Illuminaci z zachodu'' nie zabijali ludzi szczepionkami xd. Przecież to brzmi jak dezinformacyjnie że sojusz Chin, Rosji, Białorusi i krajów Islamskich nas uratuje. To wiele mówi o poglądach politycznych publiki Atora tak nawiasem mówiąc - na wschód!!!!

#ator #benjaminfulford #bekazszurow #bekazilluminatow #illuminati
  • 2
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: przecie Baćka to teraz wzór cnót wszelakich, bo nie kazał maseczek nosić. To, że mogą obywatela wywlec z domu i #!$%@?ć do łagru wolnosciomcom spod znaku widrokompromitacji już nie przeszkadza xD nie wspomnę o tym, że dane medyczne z Białorusi są full legit, a wszyscy do okoła sciemniaja, żeby się pandemia zgadzała i to ja jestem nazywany covidiota, ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
@MajorParowa: Jeszcze jak! Vivat Omon, prać Białoruskich faszystów po tych żółtych mordach. Niech żyje ostatnie wolne państwo w Europie. Nasz ukochany Baćka nasz chłop z jajami. Niech żyje triumwirat Polska-Węgry-Białoruś
  • Odpowiedz