Wpis z mikrobloga

Zmiana obozu AMD na Nvidie a dokładniej RX 580 4GB > GTX 1070 8GB


W każdym razie, oprogramowanie od AMD to jakieś arcymistrzowstwo w porównaniu do tych ustawień od zielonych, ustawienia GTXa wyglądają jak jakiś soft napisany przez studenta na umowie zlecenie. Soft od AMD ma genialna szatę graficzną, tonę dodatkowych opcji, no po prostu kosmos.

Nie mówcie mi że RTXy też mają ten sam soft bo zdechnę xD

#pcmasterrace #komputery
V.....m - Zmiana obozu AMD na Nvidie a dokładniej RX 580 4GB > GTX 1070 8GB 
SPOILER...

źródło: comment_1626707361HXS4lfIRCNQecJf8l0D4Cb.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Victim: Jak kupowałem 1070 pod koniec zeszłego roku to 3/4 ofert było za 700-800 zeta z ucałowaniem ręki. A zaznaczam że normalnie RTX 2060 kosztowałby jakieś 1500 zeta.
  • Odpowiedz
@L3gion: Zanim mój docelowy zakup czyli RTX 3080Ti będzie w rozsądnych pieniądzach to zdążę ograć i nagrać wszystkie tytuły, które mnie interesują w 2K. Bo RX580 dawał radę, ale brakowało mu właśnie tych paru klatek do płynności jakiej bym sobie życzyła, teraz Kingdom Come ustawienia B.Wysokie w 2K i stabilne 60, to było moim celem
  • Odpowiedz
Wkładam RX580 do kompa, cyk, działa

Wkładam GTX 1070 do kompa, nie uruchamia się PC, kod błędu 02, reset, kod błędu 02, błąd VRAM, reset, czarny ekran ( ͡° ͜ʖ ͡°) godzinę się z nią bawiłam


@Victim: a słyszałaś o czymś takim jak DDU? xDd
  • Odpowiedz
@danielinho: jako szczęśliwy posiadasz AMD RX 5700 musze przyznać ze jak karta świeżo co wyszła to miałem problemy z sterownikami typu wywalało jakieś błędy z bibliotekami podczas uruchamiania gier itp. Ale tyle aktualizacji wypuszczali że szybko zapomniałem o jakichkolwiek problemach. Niektórzy narzekają na hałas jaki generują karty AMD. Osobiście posiadam referencyjną kartę ale musze przyznać że hałas mi w ogóle nie przeszkadza słyszę delikatny szum tylko z obudowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Victim: Nie mam nic do kart czerwonych, ale póki nie będą oferować filtrów to nawet ich nie będę rozważać. No i DLSS - też fajna sprawa.
  • Odpowiedz