Wpis z mikrobloga

Zablokowali mnie na badoo, bo pytałem laski o ONS/FWB. Żeby nie było, to w pełni kulturalnie, bez wyzywania jak się nie zgadzały.
Czy w przypadku zgłoszenia admin jakoś weryfikuje co było powodem, czy wali te bany bez pomyślunku?
Na tinderze nigdy nawet ostrzeżenia nie dostałem.
Rozumiem, że jak laska pisze w profilu że tego nie szuka, to wtedy nie piszę z takimi propozycjami. No ale jak w profilu nie ma nic, to jest to normalne pytanie, po #!$%@? to zglaszać jak wystarczy nie odpisywać.

#badoo #tinder #ons #fwb #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@ZjadaczPrzegrywu: właśnie te co mnie #!$%@? to je chyba pytałem w pierwszej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bo jak inne pytałem w przeciągu rozmowy, to jak juz odmawialy to zawsze kulturalnie.
Więc pewnie to jest clue.
No ale ja nie o tym. Serio badoo tego nie weryfikuje, tylko #!$%@? te bany? Fajnie mi się gadało z dwoma wczoraj, już z jedną się umówiłem (tym razem bez ujawniania intencji,
  • Odpowiedz
@Krajczar: jak tak traktujesz ludzi to nic dziwnego że zgłaszają, takie pytania w pierwszej wiadomości to na roksie

Btw to też pokazuje, że jesteś zdesperowany, więc sam sobie tym nie pomagasz
  • Odpowiedz
@Rudolf148: pochwa rozciąga się po porodzie, nie od seksu. A co do podejścia to już osobiste wybory w zależności od potrzeb i sytuacji danych osób. Możesz też wziąć pod uwagę, że ludzie będący w stałych związkach uprawiają średnio dużo więcej seksu niż single.
  • Odpowiedz
  • 0
@RoastieRoast: oj tam, dwa razy zaproponowałem i się udało. Fakt, w pierwszym przypadku nie w 1. wiadomości, bo pisaliśmy dwa tygodnie. No i laska sama chciala się spotkać, więc z dupy wypaliłem z onsem/fwb.
A za drugim to w trzecim zdaniu, ale ta miała w opisie że chce segzu. No ale da się, nawet nie będąc chadem. Trudniej z tego zrobić regularne ruchanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@hipotrofia; @Rudolf148: ludzie no, seks jest dla ludzi. Ani nikt mnie nie zmusza, ani ja nikogo, brzydzę się gwałtem czy jakimkolwiek przymusem. To ma być przyjemność obustronna. Można wyzywać od babiarzy, uprzedmiatawiania kobiet, ale ja nikogo nie obrażam tylko pytam z góry czy chce. Nie lubię tego #!$%@?, sprawdzania przez 5 randek czy laska chce związku, czy seks po ślubie. Sam nigdy nie byłem w związku, chciałem przez ostatnie pare
  • Odpowiedz