Wpis z mikrobloga

Hej dentystyczne świry. Jest jakiś sens iść do dentysty na nfz, jeśli niemal na pewno wizyta skończy się założeniem plomby, za którą i tak muszę zapłacić(bo chcę z kompozytu)?

Chciałbym również zrobić piaskowanie, które raz do roku z nfz jest za free, więc plan jest taki, żeby pójść gdziekolwiek na nfz na zabieg piaskowania(żeby za to nie płacić idąc od razu prywatnie), a potem prywatnie, u lepszego dentysty, wizyta w celu założenia plomb.

#dentysta #stomatologia #zeby #wychodzimyzprzegrywu
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ropemaxxer: lepiej już dopłacić za cywilizowane warunki serio. Na NFZ byłem tylko na rwaniu, zęba którego wcześniej źle wyleczyła inna dentystka na NFZ robiąc go jeszcze #!$%@? bez znieczulenia, bo to za mały ubytek aby otwierać znieczulenie hehe... #!$%@? nie warto było i dobrze Ci to radzę
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: a tak z innej beczki, to jak znaleźć dobrego dentystę? Pytanie na spotted pewnie skończy się na tym, że ludzie w komentach będą polecać kogoś znajomego/członka rodziny, z opiniami na google jest jeszcze gorzej. Są jakieś portale, gdzie dentyści dostają unbiased recenzje, czy może po prostu lepiej popytać po znajomych i pójść do kogoś z polecenia?
Nie mam możliwości pójść do dentystki u której ostatnio byłem bo już przeszła
  • Odpowiedz