Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko psychiatra przepisał mi jakieś leki antydepresanty plus na fobie społeczne po których z jakiegoś powodu nie działają n-------i Oo.
300mg kryształu mdma - nic, tyle co spać mi się nie chciało
Ponad 100ug LSD - chwilkę poprawiony humor, trochę lepsze gadka. Po 3h wszystko znika, 0 wizuali. Brałem ze 4 razy, ciagle to samo
Thc - w sumie nic, jak wyjaram dużo to mi się w głowie kręci, ale tak to nic, żadnych zmian
K-----y nie brałem bo bardzo złe się miesza z tymi lekami podobno
Towar powinien być do ty bo testowany testami z sin, kupiony od sprzedawcy co ma po kilka komentarzy dziennie, same pozytywne. Do tego działa na innych. I na mnie kiedyś tez działało od tego sprzedawcy

Dziwne uczucie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@happy3dprints: czy przed aplikowaniem różnych specyfików też miałeś problemy psychiczne? Czy nie uważasz że faszerowanie się różnymi substancjami psychoaktywnymi nie jest szczególnie zdrowe?
  • Odpowiedz
@zibizz1: @Jamniki2: zacząłem brać bo zacząłem mieć problemy. A później przestałem pic a-----l wiec na różnych imprezach czy coś jaram joina zamiast pic wódkę. Wiec dosłownie 4 razy w roku. Ale ogólnie racja, nie powinienem brać.
  • Odpowiedz
@Hissis: Nie No, nie mówiłem, ze to wszystko w jednym roku było. Leki biorę od połowy 2019, teraz tylko się dziele ta informacja. Trochę mnie to zaczęło męczyć, ze siedzę na tych imprezach jak kołek, a w około wszyscy się bawią i piją. Dlatego się podzieliłem taka ciekawostka z życia
  • Odpowiedz
@happy3dprints: No to masz dwa wyjścia, albo nauczyć się bawić bez narkotyków i alkoholu, albo zrezygnować z imprez. Innego szczerze przyznam, że nie dostrzegam.
Z fartem mordziaty, elo.
  • Odpowiedz