Wpis z mikrobloga

Czy gdy idziecie załatwić jakieś sprawy typu zakupy, coś w urzędzie etc to ludzie tez dla was są niemili ze względu na wygląd/wzrost?

Sam doświadczałem to kilka razy na własnej skórze i od tamtej pory nabawiłem się lęków przez co boje się pytać/prosić kogoś o coś albo cos załatwić bo wiem ze zawsze dostanę chamska odpowiedz albo zostanę zwyzywany ):
#przegryw #blackpill
  • 3
  • Odpowiedz
@Disassembly: Jestem ulany, ale pewny siebie przez co robię raczej dobre pierwsze wrażenie, problemów żadnych takich nie mam, dodaktowo zawsze mówię Dzień Dobry, Dowidzenia, Miłego Dnia, Dziękuję i wszystko staje się lepsze, polecam.
  • Odpowiedz
@Disassembly: @DukeNukem64 do mnie są mili ze względu na wygląd. Jak poszedłem do małego oddziału banku coś załatwić to moja opiekunka specjalnie zawołała swoją menadżerkę żeby pokazać "jaki przystojniak do nich przyszedł". Menadżerka typowa korpo sucz przed 40, myślałem, ze mnie tam zje. To było bardzo mile.
Z najświeższych sytuacji to pielęgniarka na szczepieniu poprosila żebym ściągnął maskę bo musi zobaczyć w pełni twarz chłopaka, który ma takie piękne niebieskie oczy.
  • Odpowiedz