Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem też czemu was dziwi że kobiety nie chcą facetów z depresją, chorobami psychicznymi. Mówicie że mamy gadzi mózg ok ale czy wy jesteście lepsi?
Kobieta ma przygarnąć biednego nieudacznika z wykopu z depresją i zakolami i go wyleczyć bo jak nie to jest zła i w ogóle p0lka. A wy co w zamian możecie zrobić? Wy nie przygarniecie samotnej matki bo to jest poniżej waszej godności. I ok, macie do tego prawo, pewnie na waszym miejscu też bym nie chciała. Tylko nie gadajcie że jesteście lepsi bo nie jesteście, tylko nie macie po prostu żadnego wyboru. Ja mam ( ͡ ͜ʖ ͡) Każdy z nas dba o swój interes i tyle.

Czas się z tym pogodzić!

#tinder #niebieskiepaski #rozowepaski #depresja #przegryw
  • 24
@feegloo: Dokładnie, doskonale powinniście sobie zdawać sprawę przy obecnej wiedzy że dziewczyny brzydzą się słabymi genami. Żadna podświadomie nie będzie ryzykować ciąży z słabym facetem z depresją itd, nawet jak to głupie się wydaje obecnie to te instynkty są z nami od zawsze.
No i co w tym złego, że kobieta/facet nie chce związać z kimś kto nie potrafi ogarnąć samego siebie i czeka na cud? To chyba normalne, że szukamy ludzi mniej więcej na podobnym poziomie, na którym sami jesteśmy.
Nie ma co lizać sobie dup i wmawiać, że baby są złe, bo nie chcą gorszego sortu xd

Mam znajomego, który ma 27 lat, jest prawie łysy i ma około 173cm wzrostu. Mimo swoich
@Marek_Rekus: Mógłbyś nakreślić co dzieje się w takim związku od środka? Nigdy w takim nie byłem, a chciałbym wiedzieć na co uważać.
Jeśli miałbym strzelać to ona może chcieć nad nim dominować i mogą przez to wychodzić kwasy - tylko strzelam, że tak mogłoby być.
Wydają się być szczęśliwi ze sobą,a jak jest naprawdę? Kto wie, może akurat jest tak jak to wygląda
@czarek10m: Po pierwsze, żadna kobieta nie będzie szanować mężczyzny który jest gorszy od niej. Po prostu psychologicznie taki samiec odrzuca, bo jest bezużyteczny. Po co on kobiecie skoro sama jest tak samo jak nie lepiej zaradna od niego? A kobieta zawsze stawia bezpieczeństwo i stabilizację ponad wszystko inne. A że o zaradności w XXI wieku świadczy ilość 0 na koncie, to resztę możesz sobie dopowiedzieć, bo jest oczywista. To raz. Po