Wpis z mikrobloga

Jak czytam te komentarze, to chyba @Babcia_krzyzowa jest rozgoryczoną byłą partnerką Gapcia z Polski XD Jak ta Tharong ma 24 lata to ja jestem kosmitą! Tak ona to wszystko trzyma, bejbi bejbi kurde to wszystko trzyma dziadek z lexa i bojowe koguty! A Machajski taki nieudacznik co ugościł pół YT polskiego u siebie i jakoś nie otwiera puszki z piwem zębami leżąc na chodniku. Dajcie trochę na luz bo tak Was bolą te zrzutki i livy...wystarczy nie wpłacać :)
#raportzpanstwasrodka
  • 13
@Babcia_krzyzowa: Ja piszę o faktach. Kto z jego znajomych dawnych czy nowych czy jakichkolwiek ma o nim złe zdanie? Czy robi coś złego naprawdę? Przymusza kogoś do czegoś? A Ty co piszesz? Ferment tylko siejesz bóldupisz o jakieś zbiórki co nawet złotówki nie dałaś i szukasz sensacji. Zacznij coś szyć, może wyjdź do ogródka. Nie udawaj tu cwaniary i pisz z sensem a nie szerzysz tylko gówniane sensacje co nikogo nie
@kurio: Człowieku ale wiesz, trochę rigczu. Nikt nie jest idealny ani ja ani Ty. No ale tutaj jadą bez sensu jak po burych sukach. Wszystko źle. Jakby ich świat nie dotyczył i nie prezentowali jakiś postaw. Mi tam Machaj może nie imponuje, ale potrafię zrozumieć to jak chce żyć i że może to robić. Marcin chce rodzinę khmerkę itp wiadomo jak to baby wchodzą na głowę ciągle trajkoczą, to już może
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamyk2k2: myślisz że Machaj jest inny niż na filmach, nie wydaje mnie się.
Zobacz jaki wielki biznesman i co sam osiągnął? Nic, ślizga się na czyichś plecach, zmęczony po dniu nieróbstwa gdzie Krzycho zasuwał na kuchni cały dzień. To fikcja jest? No nie wydaje mnie się.
@ziolowytomek: Inteligentny człowiek to ma w sobie trochę pokory i broni się argumentami a nie pisze o sobie z wyższością i tym ucina gadkę także nie kompromituj się XD Poza tym ja ciągle piszę, że wystarczy nie wpłacać a ty wyskakujesz z wpłatami....gorzej ci?
@dizel81: Taa ślizga, to na niego robią zrzutki i jemu dają parę dolców za pomoc żeby mógł iść na kawę. W tych Chinach to też go skosiaki z datków utrzymywali nygusa. Weź...
@ziolowytomek: Czytam czytam i to nie od miesiąca ;) Widzisz, Ciebie bolą przywary Machaja które ewidentnie ma, ale one tak naprawdę nie krzywdzą ludzi każdy ma jakieś wady i zalety. Dalej drążę temat pokaż mi jedną osobę z jego filmów która miała z nim styczność i ma złą opinię o nim. Poza tym przecież Machaj nigdy nie ukrywał, że nie chce pracować fizycznie tylko woli takie kręcenie "biznesu" jakie uprawia. Przecież