Wpis z mikrobloga

@scribe: Co noszą ludzie na poziomie? Bo zawsze myślałem ze to co im się podoba xD


@heidd: No nie wiem czy biało - czerwone pasy niczym flaga Polski się tak milionom podobają. Tak się składa ze większość tych szmat nosi się dla znaczka by pokazać status majątkowy. Owe szmaty nie są szyte z lekszego materiału żeby za nie tyle płacić. Stać mnie na Tommiego jakby co. W DE
  • Odpowiedz
@lnwsk: Ale szacuneczek dla obecnych elit politycznych - skromnie, użytkowo, przez kilka lat jeśli sytuacja nie wymaga zmian…

Aż człowiek wzdryga się ze wstydu jak wspomni takiego Nowaka który za zegarek sprzedałby własna matkę lub afera o kolor zasłon do Maybacha….

NO ALE KTO TYLE NA VACIE UKROŚĆ DOŁ SYNEK, NIE TO CO TERAZ
  • Odpowiedz
@lnwsk: chciałbym wam wszystkim zaznaczyc ze bezbeczne komentarze macie na poziomie grazyn i januszy ktorych tak punktujecie xDDDDD c--j w goscia ze zdjecia i polityczne skakanie z jaja na jajo ale poziom zartów tutaj to cringe sezonu xDDDDDDD
  • Odpowiedz
@heidd: I chcesz powiedzieć że nagle każdemu się podoba jakiś tam aligatorek, czy czarnobialy pas? Watpie. Zresztą przestań typie udawać że nie wiesz o co chodzi z tym noszeniem „markowych” ubrań z logotypami na wierzchu. Bez odbioru
  • Odpowiedz
@scribe: Dla mnie TH to taka typowa marka (zaraz obok calvina kleina) dla nowobogackiej patologii, która musi wszystkim udowadniać jaki ma status. A Duda mimo wszystko nic udowadniać nie musi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lnwsk: to jak to jest z tą konstytucją wreszcie? Jak pasuje do lewackiej narracji, to protest, ale jak nie pasuje, to już nic nie mówią tylko zmienić konstytucję! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@imkazea: gowno prawda. to marka ktora ma dosc ladne ciuchy a niektore sa naprawde extra. Po prostu w sieciowce typu Zara, H&M i innych nie ma takiej dobrej kolorystyki. To nie sa jakies szaty dla króla, ale wyglada po prostu ladnie. Oczywiscie mowie o wybranych egzemplarzach a nie koszulkach z wielkim logo.

Powiedz jeszcze takie Ty marki nosisz.
  • Odpowiedz
@bumbp: Ma słabe ciuchy i mówię to jako osoba zawodowo związana z modą, więc takie marki mam już opatrzone. Powtórzę jeszcze raz - TH, Calvin Klein i do tego jeszcze Guess to marki „zagranico” dostępne w jakichś walmartach i innych takich (akurat Guess to nie, ale te dwie pierwsze). W Polsce upodobane przez umysłową patolę z hajsem. Widząc osobę w takich ciuchach, dodatkowo z jebitnym logo wiem, że mam do
  • Odpowiedz